Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Ludzie, którzy uwazają że gry komputerowe sa dla dzieci są żałośni

Polecane posty

Dlatego, ze 1.Gry komputerowe to znacznie ambitniejsza rozrywka od telewizji, ze względu na to, że sa interaktywne - gracz wpływa na rozwój wydażeń, nie jest biernym odbiorca tak jak w przypadku TV, musi myśleć aby przejść gre. 2.Wiele gier to dzieła sztuki, dla mnie gry takie jak wiedźmin czy gothic są na równi z książkami fantasy 3.Wiele gier komputerowych ma kategorie wiekową 18+ 4.Z gier można sie wiele nauczyć, np. historii z gier historycznych 5.W tej chwili rynek gier jest skierowany bardziej na dorosłych niż na dzieci 6.grając w gry wymagające myślenia gimnastykuje sie umysł 7.Last but not least - nie ma żadnego sensownego powodu, dla którego "interaktywny film", jakim jest gra ma być "dla dzieci" a nie interaktywny film, jaki możemy zobaczyć w tv "dla dorosłych" :D zakładam ten temat bo durna pomarańczka uparła sie ze gry komputerowe są "dla dzieci" i jestem ciekawa jak sie odniesie do tych argumentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to tylko dlatego ze program telewizyjny zakłada oglupianie ludzi, jest skierowany do wtórnych analfabetów a wszystkie filmy to gnioty, informacje to wyreżyserowane sensacje. Przykład: w Krakowie był wypadek drogowy, a TVN przyjechało i kiedy było wszystko juz uprzatniete oni przywieźli z powrotem samochody po wypadku, zaczęli robić ustawki i kręcić aferę o wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie, ja sie zastanawiam po co ludzie oglądają "Wiadomości" czy "Fakty" w tv, ja jestem zażenowana za kazdym razem jak widze taki serwis informacyjny - głupoty, wybiórcze informacje, stronnicze komentarze, czesto nieprofesjonalizm, tak jak mówisz "wyrezyserowana sensacja" :) Ja informacje czerpie z internetu, tu też jest dużo śmieci, ale przynajmniej strumień przekazu nie jest jednostronny, moge sobie wyrobić zdanie czytając rózne żródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasztan2000
kasia widziałaś kiedyś na żywo penisa? bo wydaje mi się, że nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaska postaralas sie dzisiaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukają afer jak hieny zgnilego mięsa, jeden wypadek i program trzygodzinny począwszy od wypadku kończąc na konstrukcji samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się gry powodują analfafetyzm u dzieci np. Kasiaszatanistka po raz enty to udowadnia "wydażeń" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z autorką! sama gram w gry, często z mężem gramy w gry mmorpg i uważam to za jedną z lepszych rozrywek wspolnych, lub w ogóle 'zabijacz czasu' tuż koło zagłębienia się z książką. a z pewnościa lepiej tak się (nadal) rozwijać, niż słuchając sieczki durnych reżyserowanych i to kiepsko programów w tv lub dawać upust swojej frustracji na publicznym forum :P może ktoś woli włączyć Smutna Prawda (czy jak to się nazywa) w tv, albo iść na zakupy i w galerii spędzić pół dnia mnie to tam wisi, ale wykazuje się wybitną ignorancją twierdząc, że inne spędzenia czasu są gorsze niż on/a sam/a czyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zgadzam się gry powodują analfafetyzm u dzieci np. Kasiaszatanistka po raz enty to udowadnia "wydażeń" smiech.gif ] widzę, że wiesz o czym piszesz 'analfaFetko. teraz geniuszu, wróć do studiowania zagadnień filozofii kanta, w miedzyczasie rozwiązując problematyke układu gwiazd w alfa centaurii, jak 90% wybitnie uzdolnionych osob spedzajacych czas na tym elitycznym forum 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila z kvtasem w ustach nie była byś taka wyszczekana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że trolle zawładneły tematem, bo chciałabym poznać jakie argumenty mają osoby, które sadzą że gry komputerowe sa tylko dla dzieci. Mam wrażenie że to osoby które w gry komputerowe nigdy nie grały, i nie wiedzą nawet jak one wyglądają, maja co najwyżej jakieś mgliste wyobrażenia na ich temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzeczna dziewczynka juz w domu siedzisz?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 23 lata, uwielbiam gry i chyba nigdy z tego nie wyrosnę :D mogę ciupać godzinami, gram więcej niż narzeczony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×