Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agus23423

16 kg do zrzucenia może ktoś ma pomysł

Polecane posty

Gość agus23423

witam 3 lata temu schudlam 17 kg na diecie białkowej lecz nie dopilnowałam fazy 3 i co efekt jojo teraz chcę zacząc na nowo tylko z dietą 600 kalorii co o tym myslicie i czy ktoś jest na takiej diecie i ile można schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejjj :) Ja dziś jestem piąty dzień na diecie tak 650-750 kcal i po czterech dniach 2 kg mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile chcesz schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O diecie i ćwiczeniach nie będę wspominać bo to oczywista oczywistość. Ale dodatkowo przydałby się jaki przyspieszacz odchudzania. Polecam suplement aqua slim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowałam różne suplementy i nic nie działało porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnkaa
Moim zdaniem przede wszystkim zmiana nawyków żywieniowych i trochę aktywności fizycznej i efekty będą. Ale może Fit Diet i ich zdrowa dieta pomogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarylika
od razu przezucic sie z jedzenia na niejedzenie? kiepsko to widze. Moze zacznij stopniowo i np co tydzien zmniejszaj sobie kalorie. Ja osobiscie nienawidze diet gdzie sie jest glodnym albo wyznaczonych co i o ktorej mam zjesc. Preferuje diety otwarte gdzie masz podane co mozesz czego nie mozesz i samemu sie komponuje dzienne menu. Obecnie zaczynam diete gdzie podstawa sa dwie zupy plus owoce, warzywa, banany, mieso to wszystko zalezy od dnia w ktorym jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jutra zaczynam oczyszczanie planuje przez 10dni pic tylko soki owocowo-warzywna z sokowirowki. Po 10 dniach lekka dieta wszystko gotowane bez maki ziemniakow sosow itp I tak dotaz az osiagne cel minimum 10 kg w dol !!! Co o tym myslicie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu aż 10 dni moja siostra kiedyś oczyszczała organizm własnie sokami ale tylko warzywnymi przez 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus23423
gośćAnnkaa ja próbowałam wszystkiego mniej jeść posiłki mniej kaloryczne różne suplementy diety dużo ruchu i nic najlepiej było na diecie dukana lecz próbowałam zacząć na nowo ale już nie mogę przełknąć samego białka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego 10 dni bo daje to najlepsze efekty . Na 4-5 dzien organizm sie dopiero zaczyna przyzwyczajac do sokow . Po 7 dniu zaczyna sie oczyszczac zupelnie . Taka prawda ze nawet 14 dni bylo by wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym z samymi sokami nie dała rady, no ale fakt 16 kg to nie jest wcale mało i trzeba dużo wysiłku i konsekwencji , dla utrzymania swojej wagi piję aqua slim plus fitness dwa razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Ja zaczynałam z planem zrzucenia tylko 13,5 kg. Na ten moment jest to 15 kg. Straciłam juz 7 kg,zostało 8. Dieta 1000 kalorii od.23.10 (jem średnio 850 kalorii ponieważ zostawam limit bledu Xe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agus zepsujesz sobie zdrowie i metabolizm tymi idiotycznymi dietami. Dukan jest niebezpieczny dla zdrowia, a 600 kcal to głodówka, po obydwu waga wraca szybciej niż znikała. Nie wierze, że jak ktoś ograniczy kalorie i zacznie się ruszać nie chudnie. Większość ludzi z nadwagą oszukują samych siebie; np. mówią jedząc 3 drożdżówkę „od rana jeszcze nie zjadłam śniadania”. Też kiedyś wydawało mi się, że mało jem, a jak nie zjadłam ciastka to wydawało mi się, ze jestem na diecie, do czasu jak przez kilka dni zaczęłam zapisywać, co zżarłam Jedyna metoda na stałe schudniecie to zmiana nawyków żywieniowych i ******** wszelkie suplementy są do doopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te gwiazdki to było słowo rruucchh, czyli ćwiczenia - idiotyzm jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus23423
tak tylko u mnie jest tak ze nawet jak mniej jem to nie działa;( nie wiem czenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może trzeba zweryfikować co jesz; może za mało mniej tych kalorii - znajdź sobie w necie kalkulatory, które wyliczą Ci ile kalorii potrzebujesz. A może masz chorą tarczycę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcesz szybko schudnac, ale nie koniecznie zdrowo, to polecam Ci leki z sibutramina, pochodna amfetaminy, masz o tym osobne tematy na kafeterii, chudnie sie bardzo szybko bo po prostu nie czuje sie w ogole glodu, zwykla amfetamina tez tak dziala, tylko trzeba uwazac z tymi tabletkami bo wiekszosc to podrobki, dlatego warto przeszukac forum o sibu gdzie dziewczyny wymieniaja sie sprawdzonymi dostawcami, gdyz leki takie jak meridia itp.sa juz niedozwolone w polsce, ale inne zamienniki meridii mozna kupic np.w czechach, takze zamowic sie da. No albo zwykla amfa, ja jako zakompleksiona gowniara w liceum zaczelam probowac, najpierw od imprezy do imprezy, pozniej zauwazylam, ze troche chudne to juz czesciej bralam i w efekcie w bardzo szybkim czasie schudlam z 59 kg do 47 kg przy wzroscie 170 cm.. Wtedy mi sie to podobalo, ale teraz jestem madrzejsza, przytylam celowo 5 kg, waze 52 kg ,od 4 lat waga mi nie wrocila, nie mam zadnych negatywnych efektow zdrowotnych bo amfe bralam w sumie z 3 miesiace a jak juz osiagnelam dobra wage to zaczelam tez zdrowiej sie odzywiac i chodzic na basen bo juz sie tego nie wstydze, teraz plywam 3-4 razy w tyg ;) wszystko jest dla ludzi, tylko z glowa, jesli chcesz szybko schudnac to polecam Ci te tabletki albo amfe wlasnie, w malych ilosciach. Tylko jak dojdziesz juz do wymarzonej wagi to odstaw to i pilnuj zeby kg Ci nie wrocily, jedz zdrowiej i wiecej sie ruszaj, wtedy utrzymasz wage i ze zdrowiem tez bedzie ok. Badz co badz ja polecam, wszystko jest dla ludzi, a ja dzieki temu eksperymentowi mam do dzis sliczna figurke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w domu wszyscy zdrowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus23423
nie skorzystam chyba nie wiesz co piszesz nawet mała ilość amfetaminy wyniszcza organizm od środka. teraz tego nie widzisz ale wyjdzie po latach. wole dłużej walczyć z kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipcio89
Hej Aguś chętnie się dołącze do Ciebie. Ja rok temu schudłam 8 kg, na diecie 500 kcal pożniej postanowiłam zajsc w ciążę i zaczęłam jesc normalnie przybyło mi tylko 2 kg, w ciąży przytyłam 11 i teraz już mam wagę z przed ciąży czyli 74 kgmoim marzeniem jest zrzucić 20 kg ale wiem że to nie realne ale jak uda mi się 14kg to bede szczęsliwa. Kiedyś próbowałam dukana ale ja mam za słabe nery na to wiec zacznę mniej jesc tez tak 600 kcal,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irka_
ja tyez nie moge nadmiar bialka spozywac . wiec ja tak ok 1000-1200 kcal. mozna dolaczyc? od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus23423
hej dziewczyny ciesze się ze chcecie się przyłączyc ja juz jestem na diecie 3 tydzien i schudłam 7 kg ale zauważyłam że waga zaczyna stać w miejscu i trochę mnie to przeraza ale nie rezygnuję a z wami tym bardziej a skąd jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHelena
Do zrzucenia miałam troszkę mniej niż ty było to 13 kg.Przeszłam na dietę ale dodatkowo wspierałam się tabletkami Foreverslim.Z tygodnia na tydzień byłam lżejsza w końcu mi się udało.Po trzech miesiącach ważę 11 kilo mniej.Nadal uważam na to co jem i regularnie ćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsabastiana
Ja biorę Foreverslim dwa miesiące ale prawda jest taka że dopiero jak zmieniłam dietę to waga zaczęła spadać.Po pierwszych dwóch tygodniach myślałam że wtopiłam bo schudłam raptem 2 kg,i dopiero po przejrzeniu internetu zmieniłam dietę .Teraz ważę 8 kg mniej a jeszcze cały miesiąc przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowitta
Nie stosowałam diety białkowej tylko owocowo-warzywną i przyznam, że nieźle wpłynęła na moje samopoczucie i dodatkowe ilości energii, a to ważne przy ćwiczeniach . Warto też wspomagać się jakimiś tabletkami, które zmotywują do działania (chociażby zielona kawa max) i nie będą otępiać. Sama jestem osobą, która pół dnia spędza w biurze, potem wychodzę z niego całkiem wypluta. Dlatego sok z marchwi, pieczywo pełnoziarniste czy owoce suszone lepiej wpływają na funkcjonowanie organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×