Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 3

Polecane posty

Przeciez Wy tez sie wahalyscie...kiedys byl ten pierwszy raz,kiedy przestalyscie sie opierac;) Beatko...pomyslalas wczesniej, ze bylabys do tego zdolna? Ja sie po prostu opieram dluzej...bo lubie sie opierac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arancia masz rację ,nawet w najśmielszych wyobrażeniach bym nie pomyślała ,że to zrobię ....parę miesięcy trwało,aż się skusiłam.Tylko to prawda wszystko się zmieni w Twoim życiu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miała Tobie tak szczerze doradzić. .to powiedziałabym odpuść sobie:-) Nie warto. naprawdę. Ja Arcia miałam w domu wszystko, opierałam się przez 15 lat..i Co? Żałuję że posunełam się o krok za daleko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie żałuję bo doświadczyłam cudownych chwil,ale zawsze jest jakies ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arancia jak tez lubie jak się kobieta opiera a najbardziej jak opiera się o blat stołu. Super się czyta jaka energia z ciebie się uwalnia życze ci wszystkiego najlepszego z całego serca a przdewszystkim żebyś nie cierpiała za jakiś czas bo cerpienie po jest proporcjonalne to teraźniejszego zachwytu. Ból trwa dłużej i czas wcale nie leczy niektórych ran. Zreszta serce pragnienie nie będzie slychac takich pierdoł co c***iszę co ludzie ci powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Sprit :* Kiedys kochalam kogos za bardzo...Pozbieranie sie po tej milosci zajelo mi lata. Doskonale wiem jak to potrafi bolec. Ten kopniak starczy mi na cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casta
Dobry wieczór wszystkim. Nie uwierzycie co mi się dziś przytrafiło!!! Miałam umówione spotkanie zawodowe z pewną osobą. A w miejscu spotkania zamiast pewnej osoby pojawił się on! Tak niepodziewanie, po miesiącu niewidzenia. Teraz wiem, że to był podstęp, to było ukartowane. Jak go zobaczyłam nogi się pode mną ugięły. Myślałam, że mam zwidy. Przyznał się, że tak za mną tęsknił, że nie mógł dłużej wytrzymać i musiał mnie zobaczyć, że mnie kocha i nie potrafi beze mnie żyć. Możecie sobie wyobrazić co wtedy poczułam. Z jednej strony byłam załamana, bo wiedziałam, że będzie trudno się oprzeć a z drugiej strony uśmiechnięta i szczęśliwa, bo tak okropnie tęskniłam. Dzień w dzień płakałam. Podstęp był dlatego, że wiedział, że odmówie spotkania, że wymyśle coś na poczekaniu, że nie znajdę czasu dla niego. Spędziliśmy za sobą prawie cały dzień, wspólna kawa, obiad itp. Kocham go. Przez najbliższe dni będę tym żyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On jest bardzo kreatywnym romantykiem. Wyobraźnie to on ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez ten miesiąć, kiedy się nie widzieliśmy okropnie teskniłam. Kontakt tel mięliśmy codziennie, smsy i rozmowy. Brakowało mi go. Zasypiałam wyobrażając, że przytulam się do niego, aż w koncu dziś nie musiałam już marzyć. Mogłam go przytulić w realu. Niespodziankę mi zrobił, ale trochę załuje, bo tak nigdy nie zdołam ochłonąć choć trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz dawno sie wkrecilam...ale tylko czasami wychodzi ze mnie ekshibicjonistka i sie obnzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakuł 81
Cześć Beatko jak najbardziej w końcu koniec tygodnia i weekend sie zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakuł 81
A co Madziu koszmary Ci się śniły? Może Ci się humorek jeszcze dziś poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R jak R
Ja też się tylko przywitam w przelocie a o humorku nie wspomnę dobrze że ten tydzień się kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę to dziś chyba nic Mi się dziś nie śniło , czywiście Masz rację,może Mi się polepszy , nic mnie dziś nie cieszy...totalny dołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakuł 81
Madzia weź kilka głębokich wdechów i pomyśl sobie, że nie jest tak źle bo gdzieś tam w Polsce są obce CI osoby , na które możesz liczyć , które zawsze będą Cię wspierać. Chmury muszą kiedyś się rozproszyć i słoneczko wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szakuł jesteś Wielki :-) uśmiech w tym momencie zagościł u mnie na twarzy, dziękuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakuł 81
Madzia po to jestesmy żeby się wspierać i sobie jakoś pomagać choćby rozmową. Jeśli Ci wygodniej możesz pisać łukasz.. Wiem że łatwo się mówi, ale nie ma co się załamywać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakuł 81
Jasne Beato , wiesz jak to jest z nickami trzeba coś sobie wymyślic jak jest zajęte wiec zrobiłem literówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat jest bardzo długi i nie analizuje wszystkich wpisow, czy to jest forum tylko dla kobiet zamęznych ktore maja/miały poza meżem kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..wszyscy co mają problemy z uczuciami,mogą się wpisywać,nie tylko kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×