Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 3

Polecane posty

Gość gość
ile trwalo dymanie w windzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie szukanie wolnego wychodzi mi bokiem, a my sobie akurat sie spodobalismy i wcale nie chce zeby on zostawiał swoja rodzine dla mnie, twierdzi ze ta zona go olewa, nie sypia z nim i to jego jedyna kobieta była a ile w tym prawdy to do konca nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...rozumiem Ciebie,że nie chcesz rozbicia jego małżeństwa,musiało cos być,że to zrobiliście. Tylko jak się w to zaangażujesz to co wtedy..Na początku ,nie ma uczuć ,im dalej tym gorzej. Sama musisz go wyczuć ,czy kłamie czy mówi prawdę. W małżeństwach tak bywa ,że nie ma sexu,albo jest go bardzo mało. Sama musisz zdecydować co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie wiem ze tylko ode mnie wszystko zalezy, ja nie czuje sie w 100% winna tego bo ja za nim nie biegałam i nie biegam, ja sie z nim wogole nie kontaktuje, nie pisze do niego ani nie dzwonie, to on sie ze mna nie kontaktuje, tylko ja automatycznie mysle o tej kobiecie, a napewno sa kobiety ktorych nie rusza ze facet ma zone, a mnie akurat to rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes panna na telefon duzo ci chociaz placi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po czesci to jest moja wina ze ja zdradza, bo przeciez mogłam go splawic na poczatku znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martwisz się o żonę, która ma go w d***e ? Weź przestań..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właściwie to on powinien się tym martwić,a nie Ty. To on ją zdradza czy to byłabyś Ty czy inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 100% to nie wiem czy ona ma go gdzies, bo to przeciez jego wersja a mozliwosci sprawdzenia nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są razem to trudno ocenić czy robią to czy nie. Mój mi powiedział,że robi to z nią ,ale raz w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi powiedzial ze spia w oddzielnych pokojach i on wogole jeszcze w swoim mieszkaniu tez nocuje sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanek spuszczal sie w ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale proszę cię, jeśli spotyka się z tobą to tam już nie ma czego zbierać. Źle to było wcześniej u nich. Ma już ciebie, więc tam jest pozamiatane. Ale bywają udane powroty, tylko ty czy ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego ja oczekuje od niego, hmm chyba tego ze chciałabym z nim troche poszalec i tyle, nie licze na żaden zwiazek itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez nic Cię nie ogranicza ,korzystaj z tego. To on jest nie uczciwy wobec swojej żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciała bys poszaleć hmm pobawić zabawić a jak się znudzi Next. Jakie to proste. czytają takie texty zastanawiam się że to ja chyba jestę chyba jebniety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, zawsze wyznawałam zasade ze bym sie w zyciu nie zadała z żonatym facetem a tu prosze, chyba w zyciu sie sprawdza "nigdy nie mow nigdy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie tak ze jak sie znudzi to next... nie było tak nigdy u mnie ze od jednego zaraz do drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPRITTT co Ty gadasz??? Sam wiesz jak to jest na początku tylko sex,zabawa,ale potem ...trudno z tego wyjsć. Sama się motam przez cały czas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to cycate uje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka własnie tylko sex to, tylko sex zaspokojenie swoich potrzeb dla mnie takie podejście jest bardzo płytkie. Nie obraz się ale nie wiesz co to prawdziwa rozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPRITTT może nie wiem ,ale mój przyjaciel nie tylko dawał mi sex,ale i czułość,rozmowę . Dlatego poczułam coś więcej do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Traktowanie faceta jak żywego wibratora sory uciekam bo za bardzo się dziś w******m jak czytam takie texty 3 majcie się narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×