Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 3

Polecane posty

Gość gość
Przyznać się kto zapchał temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz... a czy osoba szczesliwa w zwiazku, pozwolilaby sobie na taka znajomosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arancia i zgadzam się w tym z Tobą . Ja tez ostatnio zastanawiałam się czy jestem szczęśliwa ,chyba wolę być sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Beatko jest trudniej...bo maz nie widzi swiata poza mna. Niestety to ja jestem ta zla :( Gdybym byla w Twojej sytuacji...nie mialabym watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze czyli moja ciekawość spróbowania z inną wynika z bycia nieszczęśliwym? Cholera wiecie sam się nad tym muszę zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Patrzyła na niego jak sączył gin z colą Minął siódmy miesiąc ich związku jak zaczął pić sporo Wolała to, niż żyć solo i gnić Skoro życie to d***ka, to celibat musiał być zmorą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukasz to nie tak! !! Ja nie byłam nieszczęśliwa i samotna, jak się wplątałam w romans. .samo wyszło chyba z dobrobytu u Mnie.A Ty jesteś szczęśliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arancia ..bo Ja szalona kobieta jestem. Mój mąż nigdy całować się nie lubił, a mnie to zawsze kręciło i brakowało. Spróbowałam że mogę mieć na boku to czego nie miałam w domu, i tak to się zaczęło ups..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie uważam się za szczęśliwego , ale jak Arancia napisała z deficytem ;) Dla mnie to taki paradoks jak można pisać, że jest się szczęśliwym skoro się szuka czegoś na boku; tzn. u mnie to jak na razie rozgrywa się w myślach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazja w niektórych sytuacjach czyni człowieka złodziejem ( taka przenośna) Jesteś Łukasz szczęśliwy , to nie myśl o takich rzeczach:-) bo nic dobrego z tego nie wyniknie, a jakby się jeszcze wydało? szok. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Madzia czasami jak mnie tak nachodzi głupota , to sobie myśl chłopie głową a nie główką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale muszę mieć pretensje do siebie jak się było młodym trzeba było próbować , a nie teraz się użalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale filozoficzne stwierdzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arancia jednak życie jest bardzo pokręcone ,człowiek myśli,że w pewnym wieku już nic się nie może zdarzyć ,ale się myli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×