Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

uczucie rozrywania w pochwie 35 tc

Polecane posty

Gość gość

Hej mam pytanko. Od dluzszego czasu mam uczucie rozrywania w pochwie, takie jakby ciagniecie. Jestem w 35 tygodniu i zastanawiam sie czy cialo sie przygotowuje do porodu czy moze synek mnie kopie w szyjke macicy i tak to odczuwam? Czasami przy wstawaniu i chodzeniu uczucie to sie nasila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym zaczekala do skurczy co 2 min jesli to pierwszy porod bo troche on trwa :) wlasnie to sa takie przygotowywania do porodu :) ja ostatniego dnia czulam jak synek glowka mnie uderzaal a tak nisko mial glowe ze w kosc mnie uderzal pojechalam dopiero jak mialam skurcze co 2 minuty oczywiscie nie byly az tak bardzo bolesne ale czestr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, mam dokładnie to co Ty tez wydawalo mi sie że lada moment urodze tym bardziej ze w 33 tyg zaczela rozwierać się szyjka. Własnie zaczełam 37 tydzień i maluch poki co nie pcha się na świat a tak jak napisałam czuje rozwieranie tak jak Ty. Tego typu objaw mam od miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarówno w pierwszej jak i drugiej ciąży tak miałam, kosci miednicy się rozchodza ... ale do porodu jeszcze troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×