Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Moje refleksje na temat mojej i waszej aktywności na forum

Polecane posty

"Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people." - Eleanor Roosevelt Powyższy cytat przytoczyłam, bo zgadzam sie z nim w 100%. Charakteryzuje on tez to, co sie dzieje na tym forum. Jak nie zauważyliście, ze wzgledu na to, że jesteście na to zbyt tępi, ja na tym forum pisze głównie o ideach. O muzyce metalowej, o sztuce w ogólności, o mojej niechęci do mody i ludzkiego stadnego konformizmu, do mojej niechęci do głupoty, do bezmyślnego przyjmowania durnych tradycji i religii, do płytkości myślenia jaką cechuje sie przeciętny człowiek, do mojej niechęci do prostoty, a także do wielu innych podobnych tematów. Czasami nieco humorystycznie opisuje jakieś wydarzenia, z którymi sie zetknełam. Za to wasza aktywnośc na tym forum, to właśnie "discuss people" - knucie intryg przeciwko innym forumowiczom, plotkowanie o nich, podniecanie sie tym, kto co zrobił i tak dalej. Noxelia to, Zbereźnik tamto, vikernes to barłoś, a ja to brokeninside, lookrecja albo draż. Z mojej perspektywy, drodzy posiadacze "small minds" wygląda to naprawde zenujaco, tak jakbyście nie mieli znajomych. Gdybyście posiadali życie osobiste w realnym świecie, mielibyście przeciwko komu knuć intrygi w swoim życiu pozainternetowym, a przede wszystkim nie posiadali małych móżdżków, dyskutowalibyście o ideach i wydarzeniach, nie forumowiczach. Mnie inni ludzie interesują tylko, jeśli mam w tym jakis interes - nawet celebryci mnie mało obchodzą, pasjonowanie sie ich życiem uwazam za kalectwo umyslowe, autorytetów w zasadzie nie mam, a ludzi mnie inspirujacych mogę policzyć na palcach dwóch rak i raczej nie są to osoby z pierwszych stron gazet, a pasjonowanie sie kafeterianami, rozmawianie o nich i spiskowanie przeciwko nim to ostatnie co by mi przyszło do glowy. Moją agresje i niechęć mozna wywołać tylko piszac bzdury. Moją sympatie - pisząc mądrze. . Amen, można sie rozejśc i wziąśc sobie do serca co napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszesz tylko prowokacje, idei żadnych nie przedstawiłaś. Wykłócałaś się, że granie w gry przyniesie ci sukces, metal jest najlepszy, wszyscy ludzie to plebs i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia załóż bloga, jesteś naprawdę mądra dziewczyna, gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" że granie w gry przyniesie ci sukces" Wykłócałam się, ze granie w gry to nie "rozrywka dla dzieci", i że jako interaktywna rozrywka gry są lepsze od telewizji, w której przekaz jest jednostronny. "metal jest najlepszy" bo z mojej perspektywy jest i mam prawo sie o to wykłócać, to że "o gustach sie nie dyskutuje" to bzdura, a dyskusja o gustach to własnie dyskusja o ideach, tylko troche mniej ambitna niż np. dyskusja o tym, czy wojny przynoszą więcej pożytku ze wzgledu na wkład w rozwój techniki i medycyny, czy więcej straty ze względu na cierpienie i zniszczenie - ale to forum to nie miejsce na dyskusje o tym, zbyt ambitny temat, tu w celu relaksu mozna właśnie podyskutować o gustach i religii. " wszyscy ludzie to plebs i tyle." Większość ludzi jest głupich i przecietnych. Nie zgadzasz sie z tym? uważasz że ludzie są równi, i każdy debil jest na równi z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nergal Nergal Nergal Oh ah yeahh masturbuje sie plakatem Nergala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznasz się kasiasztanistka kompleksów i dopiero później wdawaj się w dyskusje z kimś innym niż sama sobą w lustrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia masz racje, 80% ludzi ma 100 IQ czyli są umysłowymi przecietniakami o zainteresowaniach ściśle zwiazanymi z biologiczna egzystencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ moja droga TY TEŻ discuss people. people ze wsi, people nielubiących metalu, people lubiących modę. więc i kto to mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale temat o ubraniach to ci się dzisiaj udał. Nie żebym się zgadzała z twoim chamstwem w stosunku...no właściwie to do wszystkich, ale sprowokowałaś ciekawą, chociaż krótką, dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kasia masz racje, 80% ludzi ma 100 IQ czyli są umysłowymi przecietniakami o zainteresowaniach ściśle zwiazanymi z biologiczna egzystencja. x X X Wypraszam sobie. Jestem w 3% światowej populacji posiadających IQ powyżej 130. Moje czlonkowsto MENSA też nie jest przypadkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więcej niż 3% ludzi ma IQ powyżej 130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki to temat, chętnie poczytam? Kasia ma racje ludzie to gowno, ale ludzie to goowno a idee dotycza ludzi wiec trzeba olewac zarówno ludzi, zdarzenia jak i idee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kliknij na jej nick, powinien gdzieś tam być w ostatnich postach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia ma rację bo ludzie to s****wo którym ja osobiście gardzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kasia masz racje, 80% ludzi ma 100 IQ czyli są umysłowymi przecietniakami o zainteresowaniach ściśle zwiazanymi z biologiczna egzystencja." Albo z biologiczną egzystencją innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×