Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Obrzydliwe zagrania konkurencji(salon fryzjerski)

Polecane posty

Gość gość

Moja koleżanka prowadzi salon fryzjerski. Dzisiaj żaliła mi się,że 2 dziewczyny umówiły się z nią na kreatyne, a jedna na balejaż. Żadna z nich się nie pojawiła. Takie rzeczy się zdarzają,gdyby nie fakt,że jedna dziewczyna z kreatyny jest szwagierką szefowej innego salonu ,a druga (ta od balejazu)jej koleznką(facebook). Nie jest to moja branża,ale uwazam,ze jest to obrzydliwe i totalnie nieprofesjonalne.Mieszkam y za granicą, w Anglii, obydwie dziewczyny mają swoje salonu i są Polkami. Rozmawialam z kolezanka na facebooku i podala mi nazwiska tych kobiet, a ja z czystej ciekawosci zerknelam a tu patrze takie cos... obrzydlistwo. Czy w innych branzach tez spotykacie sie z takim postępowaniem? Nie wiem co bym zrobila na miejscu kolezanki. Przeciez musi klientke zapisac i nie moze wziac nikogo innego w tym czasie,a jesli ma puste miejsca( w tym wypadku kilka godzin w plecy) i to w sobote, kiedy jest mnostwo chetnych "z doskoku" bo ludzie maja wolne i mysla "a noz sie cos zwolnilo" co poteguje straty. Tak jakos mi sie smutno zrobilo. Czy to tylko pomiedzy Polakami? pomiedzy fryzjerami? czy tak juz po prostu jest,ze konkurencja sie posuwa do takich krokow wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×