Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NataliaGda

Ostry seks, nametny seks, a urojona ciąża

Polecane posty

Witam! Jestem, w małżeństwie sporo ponad 20 lat. Mamy dwoje dorosłych dzieci. Nasze życie erotyczno zaczęło kwitnąć dopiero teraz. Jak kiedyś kochaliśmy się może raz na dwa miesiące, tak teraz prawie codziennie. Ogólnie jesteśmy szczęśliwym małżeństwem. Ostatnio pojawił się pewien problem. Dodam, że ja się zabezpieczam, wiem co to antykoncepcja, mam na ten temat dużą wiedze. Ale zaczęłam mieć wszystkie objawy ciąży, jak się okazało urojonej, diagnoza jest jasna cierpię na urojoną ciąże. Co w takiej sytuacji z seksem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, ze lekarz mówi że seks można sobie na razie odpuścić, zresetować. Uspokoić się, dać sobie czas i dopiero znów zacząć, z drugiej strony ze strony z punktu widzenia biologicznego, nie ma przeciwwskazań, antykoncepcja działa jak należy, ryzyko ciąży jest niewielkie, może nie trzeba robić przerwy bo się odzwyczaję i będzie gorzej? A przecież ja mam się przełamać. No i najważniejsze co z moim mężem, co zrobić żeby on poszkodowanym tej sytuacji nie był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia podaj maila to popiszemy Bo tutaj za chwile sie nie da dodam ze jestem facetem I mozemy szczerze o tym pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałabym jednak tutaj szczerze rozmawiać, na otwartym forum. Znaczy z mojego punktu widzenia jak to wygląda to wiem, gorzej ze chciałbym aby mój mąż w jakiś sposób na tym ucierpiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia ale ja wole prywatnie a nie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po prostu bym sobie na jakiś czas dałabym spokój z seksem, zupełna przerwa od seksu, ale mojemu mężowi będzie przykro, bo on poczuje się odrzucony, już mi to powiedział i okazał,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odrzucony? A nie rozumie problemu ?to chyba trochę egoista z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może mąż Cię już nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×