Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Na szczęście Polska sie laicyzuje

Polecane posty

W 2007 roku do kościoła chodziło 45% wiernych w 2014 już tylko 39%. Spadek o 1% rocznie :) tylko na podkarpaciu większośc chodzi do kościoła, zobaczcie Dane z 2007 http://i.pinger.pl/pgr79/8a3691f90002e83f48d2326c/wierzacy2007.bmp Dane z 2014 http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/zdjecia/3502523,malopolska-bastion-religijnosci-grafika,3987031,id,t,zid.html W niektórych diecezjach widać naprawde ostry spadek :) Łyso wam, katolicy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypier/dalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak uważam , mogloby być więcej imprez satanistycznych . festyny , kiermasze i pokazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uraziłaś cynica wiernego polskiego katolika :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mala powiedz jak ci na imię, Chce z Toba zatańczyć nim wieczór minie Chce dzisiaj poznać twoje pragnienia Chce z Toba zostać i spełnić swoje pragnienia Chodź na kolana i nie mów, ze nie wypada :D Kocham Cię Kasiaszatanistka 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w co kochasz Kasięszatanistkę1994?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jesteś ruda Napewno ruda Szalona ruda Czy na dole też? :) *-* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwoelbiam ja ona tu jest i pisze dla mnie :D Kcham kasieszatanistke i wierze, ze moja lanca w jej anusie jest w staniwe nawrocic ja na disco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chuj mnie onchodzi ten kraj chuj mnie obchodzisz ty chuj mnie obchodza katicy az tak marne zycie masz ze nie masz innych wrogow tylko katolicy? ty glupia p**do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia Ty chyba masz problemy ze sobą? nam nie musisz wyjaśniać ale sama stań przed lustrem i pogadaj ze sobą , sobie kitu nie wciśniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez się cieszę. Jedyna droga do normalności tego kraju to oświata, wiedza, moralność, etyka. Człowiek jak ogląda tych bezczelnych , otluszczonych poslannikow boga to jakby się teleportowal do czasów inkwizycji. Ciągle zastraszaja i manipulują narodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie odwracają się od kk, ale nie od wiary. Żeby być blisko Boga nie trzeba co niedziele składać raczek przed ołtarzem. Twój disco kochanek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od wiary tez się odwroca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby mieć życie wieczne to trzeba spożywać eucharystie a to tylko w kościele msza jest ofiara a nie modlitwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×