Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość iges

Narzędzia i części mechaniczne

Polecane posty

Gość Robert

ja korzystam z ZM Kazimieruk, firma godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wollfram

Bardzo dobrej jakości części do maszyn budowlanych dostaniecie w Inter-Mech www.intermech.pl/ z Gliwic. Mają w ofercie części oryginalne i zamienniki. Cenie firmę za dobry wybór i korzystne ceny, ale też dobrą obsługę klienta, zawsze dobrze doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrek

W kazimieruku mają dobre czesci do maszyn. Polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudolff

Jeśli chodzi o narzędzia rolnicze to znajdziecie je także w Z. M. Walkiewicz w Końskim. Ja tam trochę rzeczy kupiłem, m.in. widły, siekacze do ziemniaków czy zgrzebła. Jakość narzędzi bardzo dobra, jestem zadowolony że na nich trafiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Narzędzie do hal dobre mozna znalezc w Kazimieruku,  warto wydać i jest pewnosc ze sprzet jest solidny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek23

Potwierdzam, sprzet z Kazimieruka jest bardzo solidny, tak jak i sama firma, relacje z klientem na wysokim poziomie, korzystalem z wielu fir,m, jednak zadna nie byla tak uprzejma dla klienta jak Kazimieruk 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marnej

W sprawie boków i burt do przyczep rolniczych lub części zamiennych do maszyn rolniczych to odsyłam was do www.akmet.net.pl/ z Wrześni. dobre zaopatrzenie, rozsądne ceny i dobre podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikmak

Jeśli chodzi o śruby ulepszone cieplnie to sprawdzą się te z WES. Firma mieści się w Kędzierzynie-Koźlu www.wes.net.pl/ Znajdziecie tam śruby z gwintem ciętym, śruby z gwintem walcowanym, śruby kute i wiele innych. Jakość pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Bardzo solidne maja częsci w Kazimieruku mozecie wierzyc lub nie, ale warto się samemu przekonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek

Jak już coś bym mial polecac to tez raczej Kazimieruka, nie ma co kombinowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek
Dnia 26.07.2019 o 15:22, Gość arek napisał:

Jak już coś bym mial polecac to tez raczej Kazimieruka, nie ma co kombinowac

jakie są ceny częsci? szukam dobrego zakladu o Kazimieruku slyszalem dobre opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek
Dnia 26.07.2019 o 15:22, Gość arek napisał:

Jak już coś bym mial polecac to tez raczej Kazimieruka, nie ma co kombinowac

jakie są ceny częsci? szukam dobrego zakladu o Kazimieruku slyszalem dobre opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dla fake

Nie polecam zakładu Kazimierczuk. Fake konta i opinie. Nie dajcie się nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad
Dnia 29.07.2019 o 10:03, Gość Nie dla fake napisał:

Nie polecam zakładu Kazimierczuk. Fake konta i opinie. Nie dajcie się nabrać.

niby czemu tak sądzisz ? korzystales w ogogle z ich uslug? jesli nie to sie nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek
Dnia 6.08.2019 o 12:26, Gość Konrad napisał:

niby czemu tak sądzisz ? korzystales w ogogle z ich uslug? jesli nie to sie nie wypowiadaj

No wlasnie. Nie wiem czy poprzednie to fejki, nie wnikam, ale ja wspolpracowalem z ZMK i bylo okej, nawet polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie dajcie się zmylić tej agencji która robi im opinie. Wszystko to fake. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktorr

Firma Igel-CMM zajmuje się produkcją i serwisem maszyn pomiarowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadek

Korzystalem zawsze z firmy Warma, czesci do maszyn i wszyskie elementy naprawde solidne, firma warta polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturr

Jeśli z kolei szukalibyście firmy od produkcji i napraw siłowników hydraulicznych to sprawdzi się wam Zakład Hydrauliki Siłowej z okolic Stargardu  www.zakladhydraulikisilowej.pl/  Naprawiają części i podzespoły maszyn budowlanych, transportowych, leśnych czy rolniczych. Firma bardzo solidna, terminowa i nie przesadza z cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Ja jakiś czas temu miałem nie lada problem bo potrzebowałem kupić naczynie do przechowywania ciekłego azotu.  Z pomocą przyszedł mi internet i znalazłem chyba jedyną taką firmę CRYOGEN z miejscowości Drogomyśl woj. śląskim. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Ja korzystam wcześniej już wymienionego zakładu mechanicznego Kazimieruk , no i też mogę polecić nie ma co się rozpisywać zakład działa po prostu bardzo dobrze z dobrym kontaktem z klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara

Gdybyście poszukiwali solidnych części wykonanych z tworzyw sztucznych, to polecam producenta www.dulawa.eu. Współpracuję z nimi od długiego już czasu. Solidny kontrahent. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwin

Może przydać się też namiar na sprawdzony serwis hydrauliki siłowej. W województwie kujawsko-pomorskim działa www.hydro-kar.pl/ Serwisują i regenerują hydraulikę siłową, montują siłowniki, zawory zwrotne i pompy hydrauliczne.  Firma mega fachowa, specjaliści jakich ze świeca szukać. Atutem ich sa też przyjazne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lozi

Jak szukasz również nowych wycieraczek to warto zastanowić się nad propozycjami przygotowanymi przez producenta Visee u którego znajdziesz szeroką gamę opcji w bardzo dobrej cenie. Ja zdecydowałam się już dwukrotnie na Aquatec i jak na razie nie mam co do nich zastrzeżeń, tym bardziej że są praktycznie dwukrotnie tańsze niż u konkurencji. A poszczególne elementy przylegają i pracują bardzo dokładnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor00

Ja mogę polecić Zakład Mechaniczny Kazimieruk, usługi zawsze wykonywane na czas. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piter

Jeśli chodzi o narzędzia do warsztatów to sprawdzi się wam autoryzowany przedstawiciel RODCRAFT  www.rodcraftnarzedzia.pl/ z Warszawy. Mają dobry wybór narzędzi i całkiem fajne ceny. Na stronie mają katalogi i cenniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thorr

Może wam się też przydać namiar na firmę od śrub i nakrętek zabezpieczających. Mają Śruby Snake Eyes, Cinstar, Pin Hex, One-way, Tri-wing czy Pin Phillips, nakrętki zabezpieczające, wkręty zabezpieczające, klucze specjalne. Firma ma szeroki asortyment i dobre ceny. Warto sobie ich sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubert Ubert

Co chodzi o wyposażenie warsztatu to ja ostatnio wymieniłem wszystkie skrzynki z narzędziami wroom.com.pl a taki świąteczny prezent, tylko jestem ciekawy jak żona zareaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takich sklepów, gdzie możesz się zaopatrzyć, to ja polecam  https://sruby24.pl/  jeśli chodzi o różnego rodzaju śruby czy wkręty nie mają sobie równych. Konkurencyjne ceny, szybka dostawa i realizacja zamówienia. Ich wkręty i śruby są solidne, mają duży wybór różnego ich rodzaju i wielkości. Mój mąż zawsze jak majsterkuje to zaopatruje się u nich i jeszcze nigdy nie mieliśmy problemu z meblami/ konstrukcjami które są zespolone ich śrubami, także polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×