Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pies nauka czystości

Polecane posty

Gość gość

Mam pod opieką 8 mies psa chyba zostanie u mnie nastałe. Pieska nikt nie nauczył załatwiać swoich potrzeb na polu. Robi TYLKO w domu. Na spacerze nie zrobił ani razu. Po powrocie z 1godz. spaceru potrafi od razu załatwić się w domu. Jak go nauczyć sikania na polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konsekwencja i nagrody, jak najcześciej z psem wychodzić , żeby załapał gdzie załatwia się potrzeby, są tez maty do nauki czystości, z tym że na przykład mój pies je gryzł, a załatwiał się obok. W tydzień opanował naukę sikania na zewnątrz, ale czasami spacery były co godzinę, a w nocy co 2-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wychodzić możliwie jak najczesciej az załapie ten pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie i za każdym razem kiedy załatwi się na spacerze- nagroda, kup jakieś małe przekąski i noś ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy co 2 godz wystarczy?! Dodam że piesek przesypia cała noc bez sikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
las s*******a do krwi ... moj w 2 dni ogarną temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje...szkoda ze pies się jeszcze na Ciebie nie rzucił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że pierwsze 2 dni co 1-2 godz to max, potem stopniowo wydłużaj czas, a z nagrodami to też rób tak, że jak już ładnie opanuje to, co ma opanowac, to stopniowo ograniczaj przysmaki i dawaj najpierw co 2 sikanie, potem rzadziej, aż w końcu w ogóle, bo pies nie może kojarzyć załatwiania potrzeb wyłącznie z nagroda, no ale to odzwyczajanie od nagród zacznij wtedy, kiedy juz przynajmniej z miesiąc będzie załatwiał się ładnie na zewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście mój piesek, jak go brałam, już umiał załatwiać się na podwórku. Ale domyślam się, jak cieżkie musi być to przeżycie, jak załatwia się notorycznie w domu. A powiedzcie mi jak z pielęgnacją u waszych piesków? Jak częśsto kąpiecie pieski? Ja swojego raz na miesiac wożę do p. Irenki (http://www.fryzjerpieskow.pl/) i tam bez problemu się kapie, a w domu ucieka mi z wanny. Jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×