Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wellnes

SPA

Polecane posty

Poszukuje sprawdzonego SPA w miare rozsądnych cenach. Może ktoś coś polecić? Najlepiej woj, śląskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo polecam Pałac Sulisław, tam jest świetne spa, zgodne z medycyną ajurwedyjską. Wszystkie składniki używane podczas zabiegów są naturalne, a same zabiegi nie tylko upiększają i ujędrniają, ale również pomagają pozbyć się zanieczyszczeń z organizmu. Wrażenia niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Bristol ART&SPA - co prawda nie znajduje się w woj. slaskim, a w świetokrzyskim, ale moim zdaniem warto:) bylam raz z przyjaciolka, wykupilysmy pakiet weekendowy - korzystalysmy głównie z masaży, saun i zabiegow upiekszajacych i bylysmy obie bardzo zadowolone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniazzielonego
warto wybrać sie do poznania! :D niestety ale tylko w tym mieście mogę doradzić, bo przetestowałam wiele salonów. póki co przystanełam przy Good Time Day Spa na grunwaldzkiej, bo mają super zabiegi stosowane nawet przez gwiazdy takie jak Kim Kardiashian (w sumie przekonało mnie to żeby tam iść :D). profesjonalna obsługa, luksusowe wnętrza, duży wybór masaży - mogę tam pędzać długie godziny. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×