Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krystyna505

co sądzicie o zakupach w salonie GNSBUD?

Polecane posty

Gość krystyna505

mam w planach zakupy w salonie z wyposażeniem łazienkowym GNSBUD, dokładnie chodzi o zakupy przez stronę internetową, kupował ktoś coś u nich? jak to wszystko u nich wygląda? jak sytuacja z wysyłką? bo robię remont łazienki i potrzebuje do niej wyposażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość górkim
Ja kupowałam pare miesięcy temu ;) Muszę przyznać, że wszystko było w jak najlepszym porządku, dużo asortyment i miła współpraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3109
Przez cały czas, od chwili zamówienia do chwili odbioru wymienionego towaru, Pani ze sklepu bardzo profesjonalnie i miło podeszła do rzeczy. Jestem bardzo zadowolona z zakupu w tym sklepie. Dlatego polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura15
Jestem w pełni zadowolona z tych zakupów. Bardzo fachowa obsługa, szybki czas działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja mogę śmiało polecić salon GNSBUD. Jestem mega zadowolona z działania tej firmy, z fachowego, osobnego podejścia do klienta. Nie ma się czego obawiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszek111
mają dobre ceny oraz umieją dobrze doradzić. dla mnie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcyśka1
Ostatnio remontowałam łazienkę i super dobrali mi wszystko, do tego w takiej cenie, to remont łazienki to bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Margaritta
2 miesiące temu kupowałam umywalkę i bidet do łazienki, oczywiście przez internet. Wysyłka ekspresowa, idealnie zabezpieczony asortyment. Szybka i przemiła atmosfera podczas zawierania transakcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuszek
Kupiłem, polecam, warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinekkkkk
Wczoraj robiłem zakupy w tym salonie i samo podejście do klienta było z ich strony bardzo w porządku, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośću
Porównywałem ceny z innymi sklepami i tu wyszło najatrakcyjniej. Inne sklepy nie miały tez wszystkiego czego potrzebowałem. Bardzo szybki czas realizacji i dostawy. polecam http://gnsbud.pl/sklep/producenci/graff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia13456
zakupiłam u nich ostatnio produkty z firmy Graff http://gnsbud.pl/sklep/producenci/graff są wysokiej jakości, dotarły doskonale zabezpieczone i jestem z nich bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×