Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość Slovenka
Ja dziś dzień spędzam pracując,właśnie zaczęłam. Pewnie później juz nie będzie kiedy zajrzeć, wiec życzę Wam spokoju, ciepełka wśród bliskich, żeby Wam te Święta mimo różnego nastawienia i planów , minely w raki wymarzony sposób. Szkoda tylko,ze śniegu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotnosc w zwiazku to dopiero jest straszne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia, wypełnionych zapachem świątecznych wypieków, nutą wspólnie śpiewanej kolędy, ciepłem kochających serc, bliskością, pokojem i radością. Wesołych Świąt!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estii
Rowniez samotna w zwiazku się klania; wlasciwie to sama nie wiem czy jestem samotna bo do siebie nie pasujemy, czy tez wszystkie wieloletnie zwiazki sa takie same, wypalaja sie po jakims czasie; moze jest tak, że zwyczajnie ja sama nie zadbalam o siebie sama, skupilam się za bardzo na partnerze I dzieciach (to drugie to raczej z musu niz checi, wiem brzmi okropnie, niedojrzale) I teraz czuje się masakrycznie; nie mam zycia, czuje że je przegralam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Uwielbiam tą piosenkę:) Miłego Świątecznego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim Kobietkom!  Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet. Wszystkie kobiety, które NIE mają dzieci i są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/1Y3fohcOGcHLCP8ZPQMBK6Unl75JsBdGM7gIIIjPNyxg/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe40
Kochani wszystkiego dobrego na święta pomyślności,radości z małych rzeczy,marzeń żeby później było je z kim spełniać wszystkiego najlepszego Wesołych Świąt. pozdrawiam WAS ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm można tak powiedzieć ale już chciałbym żeby był poniedziałek a jak Tobie mijają święta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wykorzystałeś ładnej pogody? Jakoś mijają, ale mogło być gorzej, więc doceniam to co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem na spacerze ale trudno to nazwać wykorzystaniem pogody Jutro jadę do siostry ciotecznej nie widzieliśmy się chyba z 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze to troszkę tlenu ;) Chyba, że nie oddychałeś :P Szmat czasu, ale też dużo się pewnie w tym czasie wydarzyło, więc będziecie mieć o czym rozmawiać. Życzę udanej wizyty. (Siostra cioteczna to kuzynka?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jakoś tych stryjecznych i innych krewnych się nie rozróżnia :) U mnie to kuzynki. Daleko musisz pojechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w sprawie zapychania się kafeterii to mam taką propozycję, żeby stworzyć nowy temat, a tutaj zamieścić link, bo chyba im dłuższy temat, tym ciężej wyświetlają się nowe strony. To temat do przemyślenia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w sumie tak jest :) Ja mieszkam za Wa-wą po jednej stronie a ona po drugiej stronie tak chyba z 40 km w jedną stronę na pewno się nie nagadamy ale cieszę się na tą wizytę wyszło to tak nie spodziewanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że spędzisz trochę czasu z rodziną. Zawsze warto odświeżyć relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze jest to że jako dzieci nie lubiliśmy się he he Ale to było bardzo dawno temu Właśnie uświadomiłem sobie że nasze dzieci się nawet nie znają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu się nie lubiliście? Biliście się grabkami w piaskownicy? :P Ile masz dzieci? W jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to będzie co wspominać :P Takie opowieści są najlepsze, bo dopiero teraz każdy przedstawia SWOJĄ rację. I okazuje się, że każdy pamięta inaczej :-) Dorosła kobieta. A kuzynka ma dzieci w jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona jest starsza o de mnie o 3 lata a jej córka ma 27 a syn 24 przynajmniej tak mi się wydaje właśnie sobie uświadomiłem jak szybko ten czas ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×