Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

cześć Efka dzięki za siku, ale już dobiegłam sama :-P Maxx - ja i tak nie potańcuję w tę sylwestrową noc - będę odpoczywać, za to Ty się kuruj bo z katarem w Nowy Rok wchodzić to słabo kawa podana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie piątkowo. Jakoś ten czas tak szybko zleciał, jutro Sylwester, potem Nowy Rok, jakoś mi tak niewyraźnie na duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wręcz przeciwnie bo dla mnie to oznacza, że już zima z górki i wiosna coraz bliżej i słoneczko i ciepełko i Efki kwiatki znów rozkwitną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I będę mogła znowu siedzieć na huśtawce i te kwiatki podziwiać. Dudzia piszesz o tych moich kwiatkach, jakby to była cała plantacja, a tu tylko jakiś metr kwadratowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co to samotność w małżeństwie, bo nie poddaję się takim uczuciom. Po latach z mężem łączy mnie niewiele, ale nadal realizuję swoje marzenia. Niedawno wyjechałam na tygodniowe wczasy, sama, męża z domu nie wyciągnę. Nie było mnie stać na wyjazd, wzięłam chwilówkę https://taktofinanse.pl/ którą sobie spłacę. To lepsze niż siedzenie i zamartwianie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Dzień dobry :D Postanowienia noworoczne przygotowane? Oby się udało zrealizować :-) Miłego dnia i Szczęśliwego Nowego Roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ostatni dzień roku. Podziwiam dziś na niebie dziwne zjawisko- nazywa się słońce, trochę niewyraźne, ale jest. Pozdrawiam wiec słonecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dawno nie spałem tak długo ,przyda się na tą noc nadwyżka :p poproszę kawkę kto dziś ma dyżur :D StaszkaQ ten topik nie jest od reklam myslę że to pierwszy i ostatni raz sorki za szczerość i witam na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx, właśnie mam świeżutką, częstuj się. A ja dziś mam w planach wczesne pójście spać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra sam zrobię kawkę bo się nie doczekam . A gdzie reszta bandy chyba nie siedzą juz przed lustrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń, a gdy się one już spełnią, niech dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens! Szczęśliwego Nowego Roku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jeszcze w starym roku Dwa lata temu spędzaliśmy tu Sylwestra w bardzo miłej atmosferze :) Ciekawe co słychać u tych Wszystkich którzy już dawno przestali się Tu odzywać ? Mam nadzieje że przynajmniej część z Nich czasami Nas czyta :) Tą drogą Im i obecnym Użytkownikom tego Topiku życzę żeby ten Nowy rok przyniósł same dobre rzeczy :) Szczęśliwego nowego roku dla Wszystkich :) :) :) R jak R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×