Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Udało się !!! za to dziś od rana wojowałam z brakiem internetu i dopiero się załączył ja będę dziś robić mini pączusie na serku homogenizowanym również zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 200 g serka naturalnego/gęstej śmietany lub jogurtu naturalnego gęstego - 1 szklanka mąki, 1 łyżeczka proszku do pieczenia ,1 jajko i szczypta soli. wymieszać, dodać dowolne dodatki (skóra/sok z cytryny, wiórki kokosowe, czekolada, esencja waniliowa, rodzynki, cynamon - jakie dodatki taki smak pączusiów) i smażyć nakładając łyżeczką (maczaną w gorącym tłuszczu) na gorący tłuszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie pomogłam, bo mnie z domu w gości wywiało, ale juz jestem i czytam apetyczne przepisy Dziękuję bardzo Dobra Kobieto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
cześć dziewczyny :) senna jestem , dużo się dzieje , pączuśkowy przepis ciekawy sprzedam go siostrze ona bardzo lubi pichcić , wiec na gotowca pójdę , do mola książkowego mi jeszcze daleko ale codzienna prasa do kawy na 5 :) stawiam kawencję ze śmietanką 30% bo niczego innego nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim. Przyszłam się tylko przywitać, bo u mnie nic ciekawego nie ma więc nie wiem, co Wam napisać. Życzę przyjemnego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie mam co czytać dlaczego tak mało piszecie :p umnie nuda zimno i mokro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też cisza i spokój, nie ma o czym pisać. Chyba tylko to, że wczoraj spalił mi się jeden komplet światełek na choince i dlatego dziś się wkurzyłam i ją rozebrałam. Denerwowała mnie tylko, co to za drzewko bez światełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka001
@EfkaXYZ jak są zakupione w tym roku lub poprzednim, to oddaj je do reklamacji :) A propos przewodniego tematu, czyli samotności, to ja jej doświadczyłam kilka lat tamu, kiedy wyjechałam do Holandii. To było naprawdę straszne, po kilku miesiącach wróciłam do kraju, bo nie mogłam się odnaleźć. Tutaj http://samotnosc.org.pl/samotnosc-na-emigracji/ jest pomocny artykuł dla tych, którzy właśnie tego doświadczają, albo dopiero zamierzają wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, robi ktoś kawę :) czy muszę sama zadziałać ;) Światełka nie były nowe, pomijam też że na pewno nie mam paragonu, nawet nie pamiętam, w którym sklepie kupione. A tak do końca to nie były to moje ulubione, bo żaróweczki pomarańczowe, a drugi (ten ocalały) komplet jest czerwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Efka kawę podaje, a do tego dorzucam ciasteczka owsiane ☕☕☕.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
dobry :-) w sama porę przybyłam bo gorąca kawa :-) ja częstuję paluszkami Felix cieniutkimi i mocno wypiekanymi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
cześc , ja znowu na samym końcu , zimna kawa, ciasteczek brak paluszków też :( no nic będę czekoladę jadła . Zima nie odpuszcza , kg też nie , od wczoraj zaczęłam fitnesować się do wiosny muszę ok 8 kg spaść , a po za tym jeszcze teraz wejdę do łoża i poczekam na potemtejszą gorącą kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×