Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy gwiazda betlejemska wytrzyma do świąt

Polecane posty

Gość gość

w sklepach jest istny wysyp tych kwiatów, są naprawdę prześliczne czy można już teraz kupić i czy przetrzyma do świąt w temp pokojowej? boję się że później będą już przebrane a nastawiłam się w tym roku na taką dużą wielopędową, czy wy już kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że wytrzyma, Gwiazdy Betlejemskie mogą wytrzymać nawet do wiosny tylko trzeba wiedzieć jak je pielęgnować. Proszę tutaj masz stronę, gdzie znajdziesz wszystko o odpowiedniej pielęgnacji : www.gwiazda-betlejemska.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciekawości weszłam na tę stronę, fajne porady jeżeli chodzi o dekoracje i w ogóle o pielęgnację. Nawet nie wiedziałam że 12 grudnia jest święto Poinsecji O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja się właśnie dowiedziałam że gwiazda betlejemska to poisencja inaczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poisencje są trudne do utrzymania, znaczy się trzeba wiedzieć jak je pielęgnować. Za odpowiednie warunki potrafią się odwdzięczyć czerwonymi liśćmi aż do wielkanocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o! to ja nie wiedziałam, że są też inne kolory niż czerwone :O Bardzo ładnie wyglądają. Może się na różowy skuszę juz teraz, nie na wielkanoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poisencja ma wiele odmian , najpiękniejsza jak dla mnie jest cynamonowa ale i tak nie może zabraknąć w moim domu bordowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwiazda betlejemska długo wytrzymuje tylko nalezy pamiętać żeby nie wlewać jej wody do doniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam jakos nie dbam szczegolnie o gwiazde a co roku kwitnie mi do kwietnia. Najdluzej kwitla mi do grudnia kolejnego roku i przed samymi swietami padla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melania123133
Moja gwiazda betlejemska kwitnie jak szalona przez cały rok! Niesamowite Nauczyłam się pielęgnować ją całorocznie, a nie kupować na każde Boże Narodzenie nowej. Wiele takich podpowiedzi znaleźc można na stronach z artykułami ogrodowymi, ja o gwieździe betlejemskiej wyczytałam parę nowinek tutaj - https://fajnyogrod.pl/porady/gwiazda-betlejemska-pielegnacja-caloroczna-porady-_rosliny-ogrodowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×