Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

co sądzicie o zakazie picia w miejscu publicznym?

Polecane posty

Ja jestem jak najbardziej za kulturalnym piciem w miejscu publicznym i przeciwko zakazowi :classic_cool: Utwór tematycznie powiązany który na okragło słucham od wczoraj: https://www.youtube.com/watch?v=WTLlRoZAvQY W takie dni chcemy strzelać Kapslami w niebo Wypijmy zdrowie tego co zabronił W plenerze pić! Panie prezydencie i wszyscy posłowie Zaśpiewam teraz wam co mi chodzi po głowie Co to kur/wa ma być, że porządny obywatel Nie może w plener wyjść i naj**ać się jak szpadel?! W takie dni chcemy strzelać Kapslami w niebo Wypijmy zdrowie tego co zabronił W plenerze pić! /x2 Ten krzyk to apel do władz i społeczeństwa Wyjdziemy na ulice podpalimy ministerstwa Wojsko, ORMO i policja - oni będą razem z nami Przecież wszyscy ci kretyni są starymi pijakami W takie dni chcemy strzelać Kapslami w niebo Wypijmy zdrowie tego co zabronił W plenerze pić! /x2 Sto lat sto lat niechaj żyje nam Jeszcze jeden jeszcze raz Sto lat sto lat niechaj żyje nam A więc pijmy! (pijmy!) pijmy! (pijmy!) Raz, dwa, trzy - malczyki! (Uau!) W takie dni chcemy strzelać Kapslami w niebo Wypijmy zdrowie tego co zabronił W plenerze pić! /x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przeciw. Skoro ludzie nie umieja sie zachowac to nie ma picia w plenerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzXXL
Za zakazem picia ALKOHOLU jestem jak najbardziej. A ty, swoim durnym wpisem jeszcze mocniej mnie w nim utwierdzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki zakaz? Ostatnio z kumplem pilem piwo koło radiowozu i nic się nie pruli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, mieszkam w małym miasteczku w PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezsensowny zakaz, nie jestem żadna pijaczka a lubilam sobie czasem w piątek usiąść na ławce i napić się piwa ze znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardziej mi przeszkadza palenie papierosów w miejscu publicznym, niz to że ktoś sobie siedzi na ławce w parku i piwo pije, zresztą nie widzę różnicy czy się ktoś nawali w pubie czy pod drzewem bo jest jednakowo pijany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bardziej mi przeszkadza palenie papierosów w miejscu publicznym" No własnie, z alkoholu nie ma żadnego dymu itd., a nie wolno go pić na praktycznie nigdzie a palić wolno w większości miejsc :D bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×