Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

komputer do gier

Polecane posty

Gość gość

mam pytanie zamierzam kupic komputer głównie do gier mógłby ktoś doradzić co najlepiek kupić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw napisz ile zamierzasz wydać i czy chodzi o samą jednostkę czy o komp + monitor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
około 2-3tys chodzi o samą jednostke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra ostatnio kupowała komputer iMac 21,5 z ispotu. Mówi, ze dostała zniżkę edukacyjną, ze wzgledu na to, ze jest studentką. A sprzęt się ponoć świetnie sprawdza. A do gier myśle, ze świetnie sie nadaje bo duży ekran z podświetleniem LED wyświetla jasny obraz i dobre kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kolei korzystam z usług sygma banku, już kilkakrotnie kupowałam sprzęt na raty za pośrednictwem sygma, teraz myślałam o zakupie Maca, a dzięki Sygmie mogą rozłożyć mi zakup na 10 lub 20 ratach 0%, więc to chyba bardzo dobry czas na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cysia1122
Konsola jest do gier a komputer do pracy. Jeśli chcecie już jakiegoś połączenia to warto się zastanowić nad zakupem http://ispot.pl/mac-macbook-pro. Może być to też idealny prezent na święta i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę ze każdy by się z takiego prezentu ucieszył, ja na pewno, póki co pozostaje mi wyłożyć pieniądze w własnej kieszeni na zakup, a jedyne na co mogę liczyć to te bezprocentowe raty w sigmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×