Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

o długim karmieniu piersią

Polecane posty

Gość gość
jedzą marketowe najtańsze żarcie, łąża po fast foodach i myslą że mają mega zdrowe mleko:D:D:D:D:D nic to że dzieciak non stop chory-matka polka wie lepiej :D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palic papierosy, karmiac piersia tez przeciez mozna nie? I wowczas kp tez jest lepsze od strasznego mm. Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, nie woerze ze sie zdrowo odzywiaja bo czesto tez to sa matki z nadwaga-ale nie wezma sie za siebie bo dziecko moze chciec cyca! Lepiej usiasc na kanapie nazrec sie jak prosie i od czasu do czasu wystawic cycka. Wtedy ma wymowke-musi duzo jesc bo przeciez mleko musi produkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomijajac juz kwestie zdrowotne, jak niektorym kobietom nie wstyd potem sie gdzies pokazac z takim obwislym biustem? pewnie to sa te kobiety, ktore potem lataja po programach w TVNie i szukaja mozliwosci zrobienia operacji plastycznej bo piersi brzydkie i wiszące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale nie-matka polka opowiada wszem i wobec o trudach macierzyństwa, o tym jakie ciało ma zniszczone. Ubolewa i wymaga współczucia. Operować się nie będzie- bo teamty rozmów z koleżankami się skończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mleko powstaje z krwi, pobierane są najbardziej wartościowe składniki i powstaje najlepsze mleko. Ktos napisal ze nie ma żadnych zalet dla kilkulatka. Otóż jest inaczej: KARMIENIE PIERSIĄ NIE MA ŻADNYCH NEGATYWNYCH SKUTKÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nagatywnych skutkow i nie ma pozytywnych czyli jest bez sensu poza Twoim podnieceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze skonczmy te dyskusje bo to jak grochem o sciane-nie wytlumaczysz ze ten cyc to nie lek na cale zlo tego swiata i te szumne karmienie piersia nie jest wcale niezbedne i potrzebne dla kilku latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja karmię juz 20 mc i mam zamiar tylko do 2 lat nie więcej. Fakt faktem syn ani razu nie był chory dzieki temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma 2.5 roku 8 m na piersi potem mm i zero chorób. Na co to dowód? Córka koleżanki była na piersi miesiac i też zdrowa jak rydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałam wcześniej, że karmię piersią ponad 2.5 roku i dla mnie długie karmienie ma same zalety. Jak ktoś nie chce karmić piersią, to nie wtrącam się i proszę o to samo o nie wpieprzanie nosa w moje cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie palę i nigdy nie paliłam, papierosy są obrzydliwe, fast foodów też nie jem, jakieś jeszcze argumenty? Matka paląca karmiaca mm też truje dziecko nikotyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem faceci zdradzaja kobiety, bo tu takie wszyscy obwisle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jaki sposob kobieta karmiaca mm truje swoje dziecko palac na balkonie? Bo widze, ze to mleko juz niezle wam do glowy uderza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie chodzi o mleko o to czy karmie czy nie. Trujące substancje z papierosów osadzają się na włosach, twarzy, rękach, osoba paląca wydycha całą dobę, wydostają się przez pot, dziecko ma z tym kontakt chociażby przez przytulanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakaś cisza nastąpiła po ostatnim wpisie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha no jakby na to spojrzal z takiej perspektywy to nie wychodz w dzieckiem z domu, na zewnatrz mnostwo ludzi pali, powietrze rowniez zanieczyszczone. Zamknij dziecko w sterylnym pomieszczeniu zeby nie moglo wdychac zadnych strasznych substancji. I bron Boze nie pozwalaj brac dziecka na rece komus kto pali bo dziecko sie udusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spacer spacerem ale własna matka truje dziecko. Pytanie tylko z miłości czy z głupoty? Jesteś samolubna i nie patrzysz na nikogo innego, dlaczego nie dbasz o siebie? Dziecko nie wolałby mieć zdrową mamę a nie zniszczoną, chorą i brzydką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest potrzebne. ale takie wąskie umysły tego nie pojmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy was juz do konca powalilo? W ciazy nie palilam bo to oczywiste, karmiac piersia nie palilam bo dla mnie to rowniez oczywiste ale czy teraz gdy dziecko jest odstawione nie mam prawa zapalic sobie papierosa bo jestem samolubna?? Kurde kobiety co z wami sie dzieje? Do konca zycia mam byc niewolnikiem wlasnego dziecka. Cos z wami jest chyba nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba z tobą coś nie tak, wróciłaś do tego śmierdzielstwa z własnej woli? Trzeba mieć coś nie tak z deklem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, lepiej byloby gdybym nie musiala wracac bo palilabym przez caly czas. Pale, moja sprawa. Truje siebie i wbrew opinii panujacej tutaj tylko siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak przyjemność ta jaką jest karmienie to nie jest przyjemność o lekkim zabarwieniu erotycznym ale przyjemność jaką jest więź i miłość między matką i dzieckiem. xxx i tyle hormonów się przy tym wydziela, że potem jedna z drugą kocha dziecko bardziej od meża i tylko z dzieckiem ma największą na swiecie więź i nie jedna to nawet nie jest w stanie wyjsć poza ramy macierzyństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonczcie juz z ta wiezia bo slabo sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robcie to w zaciszu domowym prosze.Nie kazcie innym byc swiadkiem jak chodzace dziecko(nie chce nawet pisac 2cz4letnie bo mi sie to w glowie nie miesci!)ssie piers...Jak wyciaga biust a mama wciska mu sutek gdy uwaza ze ma potrzebe(autentycznie widzialam cos takiego w super niani -straszliwe). Karmcie do 18tki czy 30tki spoko tylko nie kazcie sie tym zachwycac i to tolerowac albo propagowac.Twoje cycki i dziecko ok ale nie rosc sobie prawa do wmawiania mi ZE TAKI MODEL JEST NORMALNY I CUDOWNY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole patrzec na cycki karmiacej w centrum handlowym niz na dzieciaka z butla w której ma w 100% chemii, oburzaja sie te z wyrzutami nie karmiace, wie to kazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety karmiłam w czasach przedkafeteryjnych i nie byłam świadoma, że krzywdzę syna, siebie, a nawet męża. Chyba muszę prosić ich o wybaczenie i na jakąś terapię rodzinną się udać. Sami sobie z tym nie poradzimy, zbyt wiele krzywd, za duże szkody, żeby nie powiedzieć spustoszenie, spowodowała moja głupota, egoizm i dewiacja. Otworzyłyście mi oczy. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem tylko ciekawa co ma w glowie dorosly facet, ktory pamieta jak ssal sutki swojej mamy. Skrzywdzona psychika na cale zycie bo dla mamusi to bylo taaaaakie przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×