Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia W

5 najulubieńszych świątecznych słodkości :)

Polecane posty

Gość Asia W

Macie swoje ulubione świąteczne słodkości, na które już nie możecie się doczekać??? Jakie ??? Moje top 5 to: ( w przypadkowej kolejności) 1. Kutia 2. Piernik długodojrzewający z powidłem sliwkowym i marcepanem, w polewie z czekolady gorzkiej 85%. 3. Figurki czekoladowe mikołaj, aniołek, reniferek z nadzieniem irysowym ( pełno ich po sklepach przez świętami ale nigdy nie wiem kto je produkuje, jakoś nie czytałam tego) 4. Ciasto marchewkowe z jabłkami i bakaliami polane białą czekoladą. 5. Ciasteczka maślane w światecznych kształtach smarowane białkiem i posypywane np. kokosem, orzechami, słonecznikiem, makiem, sezamem, czekoladą itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak wole swiateczne rzeczy na slono. Ale jesli mialabym wymienic to marcepan w mlecznej czekoladzie z nadzieniem nugatowym, nie napisze skad bo ktos uzna, ze reklamuje sklep ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaderka
ja na święta zajadam się sernikiem :D w polo markecie mieli teraz na promocji taki wisniowy i w czekoladzie i się skusiłam :D ale teraz już poszczę do świąt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
góóóóówno srajecie! co za spamerrrsdka KUUUUUUUUUUUUURWA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie się nie obchodzi świąt. Jak chcecie to możecie mi wysłać jakiegoś piernika czy sernika jak wam zostanie :D pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Kutia 2. Piernik 3. Gorąca czekolada z imbirem albo chilli. Najlepiej biała do picia, Monbana ma taką w swojej ofercie :) Czad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MagiQ spiiierdalaj spamerska k*****o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×