Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

byla dziewczyna

Polecane posty

Gość gość

moja ex..dziewczyna ktora kocham.. rozstalismy sie bo powiedziala ze mnie nie kocha- przynajmniej nie jest to milosc na cale zycie. No i rozeszlismy sie w pokojowym nastawieniu.. przytulas itd. Gadalismy moze ze 3 razy po rozstaniu i za kazdym razem nie wiem czemu wypomnialem jej rzeczy ktorymi mnie zranila wczesniej.. duzo wczesniej. Powiedziala ze juz nic nas nie laczy i zebym sie z nia nie kontaktowal. Probowac jakos to naprawic? czy lepiej odezwac sie za jakis czas np. na swieta (pol miesiaca) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozstanie to rozstanie. Nie ma co naprawiać, co najwyżej można jakieś konstruktywne wnioski wyciągnąć na przyszłość. Otrząsnąć się i ... i rozejrzeć dookoła - tyle dziewczyn do kochania:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi mi o powrot do niej... bo to sensu by nie mialo skoro mnie nie darzy miloscia. Jednak nie chcialbym zeby ona byla na mnie zla. No ale co poradze.. musze dac jej spokoj tak jak sobie tego zazyczyla. Dzieki za rade... na razie inne dziewczyny mi nie w glowie, jednak mam nadzieje ze sie to zmieni.. Moze poznam kogos na sylwestrze ? kto wie.. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×