Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaczynam biegać. w jakim czasie będę w stanie zrzucić

Polecane posty

Gość gość

około 4 kg tłuszczu? ważę 61 kg. mam 166 cm wzrostu. jeszcze niedawno ważyłam 56... zaczęłam biegac w zeszłym tygodniu. najpierw jogging pół godizny, potem 45 minut, dzis biegałam mój czwarty raz. tym razem był to szybki bieg na zmianę z szybkim marszem, w sumie ok 50 minut. 3 i pół km. poza bieganiem chodże na pilates raz w tygodniu. pracuję fizycznie (w sklepie) 4 dni p o7-8 godzin tygodniowo. jem co chcę ale bez opychania się jakimiś fastfoodami czy pączkami co dzien. nie jem po 20-stej chodze spać 23-24. jem sporo surowych warzyw i orzechów niesolonych. razowe pieczywo. prawie wcale nie solę i nie słodzę. unikam napojow gzowanych jak ognia od kilku lat. 2 kawy z mlekiem dziennie, 2 zielone herbaty , 1 yerba mate i 1 pokrzywa. poza tym woda niegazowana. rzadko alkohol. z góry dzięki za wypowiedzi :) aha, mam 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam, że planuję biegać co 2-3 dni, no na pewno 2 razy w tygodniu minimum 45-50 minut odtąd. zalezy jak mi pasuje w związku z pracą i tym, żeby mąż zajął sie naszym dzieckiem jak ja biegam. mąż sporo pracuje. a nie chcę podrzucac dziecka dziadkom, bo mam ochotę sobie pobiegać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta spoko tylko policz ile jesz kalorii,zeby nie bylo za duzo co do biegania super tylko minimum trzy razy w tyg dwa za malo tak trzy razy w tyg po 45 minut moze byc. biegaj powoli nie szybko pij duzo wody schudniesz ,ale naprawde ogranij te trzy razy w tyg nawet 4 jak dasz rade ,ale jak naprawde nie masz kiedy to chciaz te dwa razy po godzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybys jadla mniej tzn okolo 1500 kcal na dzien biegala trzy cztery razy w tyg po minimum 45 minut to w miesiac spokojnie schudniesz 4 kg ale pamietaj nie przekraczaj 1500 kcal i biegaj ile mozesz a jak nie masz z kim dziecka zostawic cwicz w domu kup skakanke rob przysiady ,cwiczenia na brzuch moze chodakowska uwierz ,ze 4 razy w tyg trening obojetnie jaki okolo 45 minut i masz na minusie nawet do 5 kg w miesiacu oczywsicie na diecie nie przekraczajacej 1500 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,ze pomysl nad tym ja schudlam juz 19,1 kg w 20 tygodni zaczelam 20 lipca ,dieta zdrowa zadnych smieci 1500 kcal plus silownia i bieganie tyle,ze ja teraz ciwcze wiecej,bo mam wiecej czasu trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filtr Antyspamowy
FREE RUN zgłoszone do UOKiK :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filtr Antyspamowy
WPISY DOKONYWANE POD RÓŻNYMI NICKAMI SĄ WYCZYNEM PRACOWNIKÓW PSEUDO SKLEPU FREE RUN, SĄ SPAMEM, KTÓRY JEST KARANY! Podmiotem odpowiedzialnym za sklep internetowy "FREE-RUN.pl", działającym za pośrednictwem strony,FREE-RUN.pl , jest firma Global Traders LTD z siedzibą w Hong Kongu ulica 905 WORKINGBERG 4147 Nieuczciwe praktyki tego pseudo sklepu świadczą o jego jakości. Nie dajcie się nabrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha sprzedają chińskie podróbki?!?!!??!, do tego są tacy głupi, że nie zdają sobie sprawy, że robią sobie sami antyreklamę! hahahahaha ale durnota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×