Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość malamiiiiii

Pegging z facetem Nowy trend ;)

Polecane posty

Gość malamiiiiii

Która próbowała tak przelecieć swojego faceta? Jakie wrażenia lub niechceń ze strony waszych partnerów. Przecież to całkiem normalne panowie, tak jak posuwanie tyłka kobiety. Każdy miłośnik seksu analnego powinien na sobie spróbować Pegging'u - czas być nowoczesnym, wasz tyłek tez lubi penetracje, musicie się przełamać PANOWIE : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemek 123
Moja zona ma taka fantazje.Chce mnie przeleciec wibratorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie powinien ale musi się na to zgodzić jeśli chce swojej w pupkę wejść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on fantazjujący
małamiiii, próbowałaś już tego? Ja nie, ale od dłuższego czasu o tym fantazjuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zaczęliśmy od paluszków. Spodobało mi się i postanowiliśmy kupić jakiś mały strap-on. Z czasem to coraz większe. Teraz żona przebiera się w sexowna bieliznę i zakłada na siebie wielkie dildo. I jeżeli ktoś sądzi że facet nie może przeżywać orgazmów poprzez an,al to jest wielkim błędzie. Po paru latach bycia ******nym przez własną kobietę każde jej wejście we mnie doprowadza mnie do szaleństwa. Ostatnio skusilismy się na trójkąt z naszym znajomym. Był mile zaskoczony jak to ja zabrałem się za jego sprzęt. Żona obserwując jak trzymam obcego k****sa w ustach tak się napalila że pobiegła szybko do łazienki. Po chwili wróciła ze sprzętem na sobie z gołymi piersiami. Kolega był lekko zaskoczony i po chwili się uśmiechnął stwierdzając kto tu będzie dziś *****aby. Im mocniej żoną wchodziła swoim wielkim dildo tym czułem w ustach jego podniecenie na nasz widok. Po chwili zmiana, zabrałem się za lizanie cipki gdy czułem jak powoli we mnie wchodzi prawdziwy k******* Dawno nie przeżyłem tylu orgazmów, a nasz kolega też już chyba miał dosyć. Ale tylko na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też lubię mieć zorany tyłek. Kiedyś tylko przez kobietę a jak raz spróbowaliśmy to wolę prawdziwy, i nie jestem gejem ani nawet bi. Faceci mnie nie kręcą tylko lubię mieć w sobie fujarę i zawsze musi być obok moja kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesamowite, że w Biblii jest to wszystko przewidziane, z najdrobniejszymi szczegółami, totalne zezwierzęcenie społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że faceci lubią mieć coś w tyłku zawsze jak robię mu loda to równocześnie wkładam mu palce w dupę najbardziej jednak lubi jak włożę mu całą rękę i stro fistuję mu dupsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sapkowski6@onet.pl

Hej, chętnie tak się zabawie z jakąś Kobietą, ciekawa fantazja a ciężko ją spełnić... Może czyta to Pani chętna tak się zabawić? Proszę, sapkowski6@onet.pl, podkarpackie 😉 szczegóły to już w prywatnej rozmowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tu nie ma kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmm

Po pierwszym wzięciu mojej wtedy jeszcze tylko dziewczyny w tyłeczek ona powiedziała, że chciałaby się zamienić i zobaczyć jak mi jest. Zgodziłem się, jednocześnie spytałem czy ma świadomość że nie poczuje tego co ja, bo gumowy penis nie jest unerwiony i nie będzie jej to stymulowało. Gdy to do niej dotarło nie chciała tego już nigdy później, mi też nie zależało bo w sumie nie byłem nigdy tak stymulowany. Czasem zastanawiam się jak to jest, ale chyba nigdy się nie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321!

Mentalnie dla mnie nie do przejścia od zakrystii...ta część jest nietykalna. Wiem, że wielu sprawia to dużą przyjemność ale dla mnie jakoś to w ogóle nie jest pociągające...nawet ciekawy nie jestem jak to jest. Ale nie potępiam, nie wyzywam od gejów i innych zboczuchów bo to nic złego jak ktoś eksperymentuje w łóżku. Ta zabawa  nie dla mnie jednak i nikt mnie nie przekona....taka blokada w tych rejonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspaniale to doznanie

My to lubimy oboje. Zona mnie zakuwa w dyby (takie pasy gdzie nie mam szansy ucieczki) i rznie mnie sztucznym czlonkiem. Polecam wszystkim :-)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A O
6 minut temu, Kusza Myślivski napisał:

Zboczeniec! Wygrzebać stary temat tylko po to żeby móc napisać, że to nie dla Ciebie - szczyt perwersji.

Ty za to lubisz wsadzac facetom dilda, co nie? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2018 o 06:45, Gość gość napisał:

Też lubię mieć zorany tyłek. Kiedyś tylko przez kobietę a jak raz spróbowaliśmy to wolę prawdziwy, i nie jestem gejem ani nawet bi. Faceci mnie nie kręcą tylko lubię mieć w sobie fujarę i zawsze musi być obok moja kobieta

Dokładnie mam to samo. Potrzebuję do tego swojej kobiety. Niestety nie mogę znaleźć w swojej żonie tego zrozumienia, że to jest strefa erogenna i zabawa. Jak też chcę być pieprzony. Jak z rasizmem, czeka nas długa przeprawa😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2018 o 06:32, Gość gość napisał:

My zaczęliśmy od paluszków. Spodobało mi się i postanowiliśmy kupić jakiś mały strap-on. Z czasem to coraz większe. Teraz żona przebiera się w sexowna bieliznę i zakłada na siebie wielkie dildo. I jeżeli ktoś sądzi że facet nie może przeżywać orgazmów poprzez an,al to jest wielkim błędzie. Po paru latach bycia ******nym przez własną kobietę każde jej wejście we mnie doprowadza mnie do szaleństwa. Ostatnio skusilismy się na trójkąt z naszym znajomym. Był mile zaskoczony jak to ja zabrałem się za jego sprzęt. Żona obserwując jak trzymam obcego k****sa w ustach tak się napalila że pobiegła szybko do łazienki. Po chwili wróciła ze sprzętem na sobie z gołymi piersiami. Kolega był lekko zaskoczony i po chwili się uśmiechnął stwierdzając kto tu będzie dziś *****aby. Im mocniej żoną wchodziła swoim wielkim dildo tym czułem w ustach jego podniecenie na nasz widok. Po chwili zmiana, zabrałem się za lizanie cipki gdy czułem jak powoli we mnie wchodzi prawdziwy k******* Dawno nie przeżyłem tylu orgazmów, a nasz kolega też już chyba miał dosyć. Ale tylko na chwilę.

Ale to musiało być zajebiste przeżycie 😛😛😛

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×