Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Barbóreczka

sklep internetowy?

Polecane posty

Gość Barbóreczka

Poszukiwałem kiedyś odpowiedniego sklepu przez internet z narzędziami, sprzętami do ogrodu i nie tylko. Znalazłem kilka sklepów, ale jeden najbardziej przykuł moją uwagę. Pewnie dlatego, że wczesniej o nim nic nie słyszałam. Jest to sklep ALKO i powiem wam,że bardzo jestem zadowolony. Kupiłem u nich rok temu kosiarkę do ogrodu i nigdy w życiu nie przyszło by mi do głowy,że mógłbym być zadowolony z firmy, której tak naprawdę nie znałem. POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam swój ulubiony sklep internetowy,jest to GrotaBryza.pl gdzie często zamawiam kosmetyki naturalne i jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja naturalne rzeczy - kiełki np - zamawiam tutaj http://terapiasokami.pl/ Fajny sklep, bo przesyłają diety, porady itp ;p Jestem zdrowsza i chudsza, wczesniej nie dość że miałam oponę to jeszcze ciągle byłam chora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam sklep kosmetyczny Bellemonde! Ofertuje kosmetyki kolorowe znanych marek takich jak Revlon, Sally Hansen, BingoSpa itd. Mają też dużo różnych kosmetyków bez parabenów i konserwantów. www.bellemonde.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim ulubionym sklepem internetowym jest allinside.pl, gdyż mogę znaleźc wszystko co ppotrzebuje na tej stronie, a co więcej rzeczy są wysokiej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zerknąć także na stronę Euro-Zakupy.pl maja szeroki asortyment w tym markowe i tańsze kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kupuję na allinside. Bardzo dobry sklep z ubraniami i sprzętem elektronicznym. Kilka razy zrobiłam tam zakupy i jestem bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygodna123
Polecam sklep online z akceoriami do telefnów www.comsan.pl i stronę z rękodziełami www.maladie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygodna123
Polecam sklep online z akceoriami do telefnów www.comsan.pl i stronę z rękodziełami www.maladie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekturzy sa uzaleznieni od zakupow :P, spytaj waldka pawlaka on ci wyjasni szczegolowo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×