Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wykorzystał mnie i olał

Polecane posty

Gość gość

przedwczoraj sie spotkaliśmy od tego czasu sie nie odzywa... byl jakis inny, mniej czuly, seks byl agresywny prawie.... wczesniej mnie zapewniał o swoich uczuciach smutas :( teraz sie czuje jak nie powiem co, sypialismy ze soba 3 miesiace , poza tym mam podejrzenia ,że to babiarz i ,że może nawet nie byłam jedyna... przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matimb
To przykre, ale faktycznie frajer Cię wykorzystał powiedz mi a długo się znaliście? Napisałaś tylko, że 3 miesiące sypialiście, może byłaś zbyt łatwa i jemu się to podobało, a teraz ma nową zdobycz...!? Nie wiem. Ale pewne jest jedno wyciągnij z tego konsekwencje i nie popełnia juz tego błędu. Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ,ale nawet jesli sie jeszcze odezwie to teraz ja go oleje bo mam dosc :O jak tak w ogole mozna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matimb
Jak dla mnie to oczywiste, że go powinnaś olać. Głowa do góry i więcej wiary w siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki ,ale dzisiaj od rana tylko płakać mi się chce :( ale myśle ,że za mna jeszcze zateskni tylko ,że jue bedzie za późno, no chyba ,że odezwie sie np dzisiaj choc jakoś watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matimb
Powiedz mi, odezwie się i co? Polecisz na jego pstrykniecie? Nie rób tego! On drugi raz Cię tak potraktuje - no powiedzmy jasno wykorzysta- a Ty będziesz się dwa razy gorzej czuła. Zobaczysz. Smutno Ci rozumiem, ale przejdzie zobaczysz. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w koncu przejdzie ,ale bedzie mi ciezko... czuje sie beznadziejna , taka bezwartościowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle trafiłaś, ale taki już to życie czasem bywa :) Do góry głowa i uśmiech na buzię ;) I naprawdę, warto przetrzymać to głupie uczucie i tęsknotę za takim baranem, bo jak już minie to będziesz sobie strasznie dziękować, że to odpuściłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matimb
Dokładnie tak! Boli ale przestanie. Lepiej tak cierpieć niż żyć złudzeniami a na końcu i tak się rozczaruje bo to taki typ. Frajer i tyle a Ty zasługujesz na dużo dużo więcej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale juz nie pierwszy raz trafiam:( najpierw facet zabiega, rozkochuje, idziemy do łożka i powoli czar pryska, ykorzystuje mnie i sie nudzi.. dlaczego trafiam na samych dupków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matimb
Nie bądź łatwa, jeszcze raz powtórzę. Jeśli zależy mu, to poczeka a Ty będziesz pewna, że nie zależało mu tylko na jednym. Ze to o Ciebie chodzi a nie tylko o jedno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogole ten seks był taki... agresywny jakis jakbby mnie traktował jak jakas dziwke... nie jestem swieta i takie cos czasem nawet mis ei podoba, alenie przytulal mnie nawet potem, co prawda smialismy sie i zartowlismy ,ale nie bylo za wiele czulosci z jego strony, w sumie to jest jej coraz mniej od jakiego czasu coraz bardziej sie dystansuje do mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matimb
A wiec sama czujesz, że ma ma w tym żadnego uczucia. Dlatego jest tak nijak... nie odpowiada Ci to i teraz się smucić z. .. a więc niech to Ci da do myślenia, bo podejrzewa, że lepiej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamparampampam0000
Nie wierzę, naprawdę nie wierzę. Czyli jednak są tu normalne osoby. Jak zobaczyłem ten temat, to pomyślałem, że za chwile zaleje go fala chamskich odpowiedzi. A jednak nie, Brawo panowie, zgadzam się z wami w pełni. Nie martw się mała, znajdziesz innego, przetrzymasz go trochę, jak zostanie przy tobie to świetnie, jak nie poczeka, to nie ma czego żałować. Głowa do góry, następnym razem będziesz mądrzejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ile sie jeszcze odezwie to go przetrzymam ,a watpie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matimb
Nie smuć się nie warto ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie warto ale i tak bede sie przejmować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy Wy nie widzicie, że autorka tęskni za tym draniem? lubi być wykorzystywana. głowa do góry, jeszcze się przecież odezwie na seksik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tęksnie, ale nie lubie być wcale wykorzystywana... choć on mnie wykorzystał, taki mały paradoks..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już mu się nudzisz bo zbyt wiele razy w ciebie wchodził haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu to nie prawda on chce mnie tylko dymac i w dzien i w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:24- glupi podszyw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matimb
Na ch*j się wypowiadanie jak nie macie nic mądrego do powiedzenia! Debile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matimb
Nie słuchaj ich! To się właśnie tępki jak ten, który Cię wykorzystał! Musisz po prostu dobrze trafic. Będzie dobrze zobaczysz! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie smierdzisz dorszem miedzy nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matimb
W moim kierunku to było? Wow, pokazujesz poziom swojej inteligencji! Ja tak nisko nie będę schodził... żal... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×