Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DZIECKO I BYŁA ŻONA

Polecane posty

Gość gość

cześć -- wytłumaczcie mi taką sprawę bo nie rozumiem : czemu była żona ogranicza spotkania i kontakty ojca z dzieckiem , dziecka z ojcem - ani pijak , ani psychopata ------ no ni jak nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie chce cie widziec na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie to jest powiedziane że musimy się widzieć (z byłą żoną), chłopak ma 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już ci tłumaczę: ona sama tego nie wie. Baby tak mają :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może nie jesteś pijakiem ani psychopatą, ale może jesteś rozpustnikiem i zdradzałeś żonę, więc wiadomo, jesteś zarażony obrzydliwymi chorobami od tych swoich dzziwek, LMądra żona musi chronić dziecko przed kontaktem z zarażonym ojcem, wiadomo może dziecko zarazić jak je dotknie, albo dziecko dotknie do tej samej klamki co zarażeniec, . Zresztą , taki rozwiązły facet jest moralnie upodlony , więc jaki to ma być przykład dla dziecka? Dziecko trzeba chronić przed brudem moralnym i etycznym. Przecież zdarza się że taki ojciec, potrafi dopuścić do kontaktu dziecka ze swoją dzziwką. Czego jeszcze nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teoria dobra. Tylko mocno naciągana. No bo działoby się z dziećmi samotnych matek które szukają swojej drugiej połówki? Taka samotna matka to dopiero musi przerzucić mase facetów przez swój brzuch. A jej dzieci zdrowiuśkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu samotna matka która szuka swojej drugiej połówki ma przerzucać masy facetów przez swój brzuch? :) Ja najpierw poznałam swoją polówkę a potem sam się przerzucił przez mój brzuch i tak już został ha ha:) Jeśli jakaś kobieta przerzuca masy facetów przez swój brzuch to ja wątpię, że ona szuka drugiej połówki :) A jeśli chodzi o ograniczanie kontaktów, uważam to za głupotę nie rozumiem przecież jesteś ojcem tego chłopaka i to jest dla niego ważne żeby mieć z Tobą kontakt. Na pewno tęskni za tobą i chciałby móc normalnie się spotykać. Ona musi czuć jakiś żal, chociaz to niczego nie usprawiedliwia, ty powinieneś wiedzieć o co chodzi bo ty wiesz dlaczego się rozstaliście. Powinieneś przemówić jej do rozumu, a jeśli się nie uda to walczyć na drodze prawnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... jakie d******* jaka znowu choróbska - normalnie żyję , pracuję , płace na chłopaka skromnie bo skromnie ale tyle mogę , fakt pozwalam sobie na małe ekstrawagancje w postaci płyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to może troche rozjaśniać sprawe - może matka nie chce żeby sie chłopak spotykał z taką ci/pą jak ty... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następny bohater od siedmiu boleści internetowych -- c**e to masz jak se w lustro popatrzysz (może być przy goleniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci/pe gole bez lustra. Na macanego. A ty w lustrze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×