Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nathalia

menopauza ? koniec młodości ?

Polecane posty

Czyży to już ? Przecież mam dopiero 44 lata ;) :P Czy to już się zaczyna ? Zupełnie jeszcze nie czuję się "na siłach" by to przechodzić;) Mam jeszcze całkiem małe dzieci, wiele planów, dużo chęci. Nie przyjmuję do wiadomości, że pewien etap w moim życiu zaczyna się kończyć. Czy są tu kobiety, które też TO mają albo już miały ? Piszcie, jakie macie objawy, jak sobie radzicie, co zmienia się w waszym życiu, czy da się przez to przejść spokojnie i z dobrym samopoczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zylem z przekwtajaca kobieta
otwieracie za czesto gorne wargi a zamykacie wargi miedzy nogami, to sa najczestrze objawy, bla, bla, bla ,bla przez caly dzien a wieczorem nie macie juz na nci sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad wiesz ,że to już? robiłaś badania? okresu nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle do tej pory nie przypuszczałam / do głowy by mi nie przyszło, że to może być już TO :P Albo choć początek TEGO Gdzie tam mnie do tego wieku.. toż to jeszcze dużo czasu, ja dopiero co zaczęłam żyć ! rozkręcać się :P Objawy? No tak, zmiany nastroju, jakieś depresyjne myśli.. ale wiadomo, jesień, brak słońca, zmęczenie itd. Dopiero teraz do mnie dociera, że może to jednak.. hormony ? No a przede wszystkim zaniepokoił mnie nieregularny okres. Najpierw cykle się wydłużały, teraz mam trzecią miesiączkę pod rząd do 18 dni :( Czuję, że coś się dzieje :O Czyżby jednak ? Chętnie pogadam z kobietami, które mają "to samo" he he he.. Lub z tymi, które już mają to za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka zaczęła menopauzę w wieku 45 lat, trochę postarzała się wizualnie( zmarszczki) , widać z powodu braku hormonów ,ja osobiście Ci zazdroszczę ,bo marzy mi się niemartwienie się o antykoncepcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorącaprzekwitka
U mnie To się zaczęło przy pięćdziesiątce, nieregularny okres...3lata i nie mam już wcale. Ale nie rozumiem dlaczego wzrosło mi libido i wciąż mam chcicę gdy widzę fajnego mena :-O mój mąż to już padaczka!!! kapeć bez fantazji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie używać sobie do woli i nie martwić o niepożądaną ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie To się zaczęło przy pięćdziesiątce, nieregularny okres...3lata i nie mam już wcale. Ale nie rozumiem dlaczego wzrosło mi libido i wciąż mam chcicę gdy widzę fajnego mena pechowiec.gif mój mąż to już padaczka!!! kapeć bez fantazji xxx stara krowa a słownictwo jak u niewyżytej gó\\\wniary, jesteś żałosna.. kup sobie wibrator głupia stara krowo z psychiką 16 latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorącaprzekwitka
właśnie! dobrze gościu zauważyłaś/eś, mam problem z psychiką :( jestem stara krowa a wciąż czuję się jak gówniara. Mam lęk przed starością, robię cuda na kiju by ukryć wiek. Z drugiej strony wychodzi mi to na dobre bo figurkę ma nienaganną a z buzi więcej niż 40 mi nie dają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twojezdrowie
Kobietki kochane :) dobrze jest w tym momencie życia, jakim jest wejście w fazę menopauzy podeprzeć się dobrym suplementem by w przyszłości uniknąć kłopotliwych kuracji hormonalnych. Jeśli w Waszych organizmach będzie równowaga, mówię o dostarczaniu w pożywieniu wszystkich składników odżywczych zaspokajających dzienne zapotrzebowanie to przekwitania nawet nie zauważycie bo nie będzie dolegliwości. Znając życie nie łatwo jest o taką równowagę. Poczytajcie o preparacie który spełnia rolę roślinnego "uzupełniacza" hormonów. http://suplementyheleny.pl/menopausal-formula/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×