Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chora umysłowo matka

Polecane posty

Gość gość

często się kłócę ze swoją matką ,dodaję ,ze ma 60lat ,zachowuje się jak hiopokrytka ,wyzywa mnie od k**w ,szmat ,nie ma do mnie szacunku ,strasznie się zachowuje w stosunku do mnie ,zaznaczam ,ze się bardzo do mnie rzuca jest agresywna ,ciagle mi kaze się w domu wyprowadzić niestety nie mogę ,bo studiuję i nie mam takiej możliwosci ,dodaję ,ze jesli jej zwrócę na coś uwagę to się strasznie rzuca ,jestem bezradna aa zarazem załamana aż się płakać mi chce ,wykancza mnie , co radzice w mojej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytaj swój post zarzucasz matce bycie hipokrytką, znasz znaczenie tego słowa ? ona utrzymuje cię, dzięki niej możesz studiować a ty do niej odnosisz się agresywnie ? niby czym matka która cię utrzymuje zasłużyła na twoją agresję ? i co to za tekst: "rzuca się do mnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 21 lat i sb na to nie pozwolę ,zeby wchodziła na moją działkę ,mam prawo do wyjścia i do prywatności ,nie jestem mała dziewczynką ,i matka mną nie bd rządzić ,czemu kazdy jest przeciw mojej osobie ,szkoda ,ze nie wiecie jaką jestem osobą ,przykre ale prawdziwe :/ moja matka to specyficzny typ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz 21 lat i nie znasz życia i owszem mama ma prawo cię ograniczać skoro sama się nie utrzymujesz jak z własnej głupoty spłodzisz bachora to to także będzie jej problem, więc nic dziwnego że głupią i niedojrzałą dziewuchę musi kontrolować i uczyć rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz 21 lat i nie znasz życia i owszem mama ma prawo cię ograniczać skoro sama się nie utrzymujesz jak z własnej głupoty spłodzisz bachora to to także będzie jej problem, więc nic dziwnego że głupią i niedojrzałą dziewuchę musi kontrolować i uczyć rozumu ---->> niedojrzałą ??? mam 10 razy wiecej rozumu niż Ty..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem, każdy twój post pokazuje że tak jest :-) i zapewne Mama, która zna Cię od urodzenia także wie jak bardzo dojrzała i odpowiedzialna jesteś żegnam dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Chora umyslowo'' to opinia lekarzy czy twoja ? Bez dania racji matka tak do ciebie sie nie odnosi napewno ma powod(ktorym jestesty) a jest bezsilna i stad takie zachowanie a nie inne.A moze na inne nie zaslugujesz ! przetraw to sobie i zmien stosunek do matki a napewno relacje miedzy wami beda moze nie dobre ,ale napewno lepsze niz teraz sa.Sprubuj dla swojego dobra i swojej matki.Zycze wzajemnej zyczliwosci i zrozumienia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×