Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

13 letni syn zostanie ojcem, jestem załamana

Polecane posty

Gość gość

Kilka dni temu zjawili się u nas rodzice tej dziewczyny (koleżanki z klasy Michała), powiedzieli,że będę musiała płacić alimenty na dziecko, awanturowali się, aż ich wyprosiłam. Wczoraj powiedziałam o tym swoim rodzicom. Matka się rozpłakała a ojciec zaczął się drzeć, że najpierw ja urodziłam dzieciaka jak miałam siedemnaście lat a teraz mój syn. Nigdy nie widziałam go tak wściekłego. Co teraz będzie? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow! to chyba rekord świata pobije! gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz płacić,a jej rodzice będą chować dziecko, masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz babcią. A potem w takim tempie to do 50tki i prababcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Et....chyba niemozliwe....a ta dziewczyna ile ma lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta dziewczyna też ma 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
watpie czy to mozliwe.. ale nie mniej jednak GRATULUJE :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzynastolatki maja juz miesiaczke,możliwe,możliwe...niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i niby zmuszają to dziecko do rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech urodzi odda do adopcji ja nie widzę lepszego wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie powiedziałas synowi do czego służą kondomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOBRA PATOLOGIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, zauważyłam taką właśnie tendencję, sprawdza się w 80%, że jeżeli matka puściła się młodo, jej potomstwo to powiela :P Po prostu zjeb|ałaś sprawę, sama urodziłaś młodo, ale czy robiłaś wszystko, żeby uchronić przed tym wszystkim swojego syna? ile wyrzeczeń, poświęceń i ogólnie szamba ? o zabezpieczeniach pewnie tez mu nie mówiłaś, bo ludzie uważają, że 13 lat to jeszcze dzieciak i co on wie..to błąd, a czasy mamy takie, że dzieciaki pod tym względem dojrzewają do tego cholernie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to prowokacja - najmłodszy ojciec świata miał więcej niż 13 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety możliwe, mojej siostry córka urodziła dziecko też w wieku 13 lat i to wcale nie patologia ,matka nauczycielka ojciec policjant, takie rzeczy się po prostu dzieją i już i nie ma tu nic do rzeczy w jakiej rodzinie się wychowują, ale dziewczyna się wyuczyła i jest na studiach. A czy dzieciaki są dalej razem czy już nie? I czy wogóle chcą być ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Matka puściła młodo" 17 lat w dzisiejszych czasach to norma. Rodzą już nawet 13 latki a to przez te wszystkie ulepszacze przez tą chemie w jedzeniu. A potem hormony buzują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest rekord, poczytajcie sobie chyba na pudelku, ale nie pamiętam, w styczniu było napisane, że dziewczyna 11-letnia zaszła w ciążę z chłopcem 11 albo 12 lat. Masakra, ale w sumie jak miałaś go uchronić, takiemu dziecku, jak się nie pyta, nic się nie mówi. Moja koleżanka urodziła pierwszego syna jak miała 16 lat z facetem kilkanaście lat starszym, ale on jadnak skończyła studia, teraz z tym facetem są małżeństwem, mają już drugiego syna, czyli ona ma 28 lat dopiero(w tym wieku kobiety dopiero zaczynają być matkami), jej mąż 40lat, starszy syn 12 lat, a młodszy 6 lat. I tak taka nastolatka-matka już kilka lat pod rząd otrzymywała tytuł kobiety naszego miasta, działa na jego rzecz, śpi na kasie, buduje już trzeci dom i ma wszystko co tylko dusza zapragnie. A rodzice zięcia uwielbiają i jest ok. Nie martw się, to nie koniec świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie? Wlasnie sie martw, jesli to nie prowo to tragedia. Ktos kaze 13 letniemu dziecku rodzic dziecko? Dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokladnie, wyobrazacie sobie taka dziewczynke chodzaca w ciazy i rodzaca dziecko? bo ja jakos nie. Ja mam 22 lata i wpadlam i uwazam, ze to stanowczo za wczesnie ale coz, zawiodla prezerwatywa no i jest. Przeciez ja nie mam praktycznie nic, nic nie osiagnelam a takie dziecko 13 letnie tym bardziej. Najlepiej oddac do adopcji, no chyba ze mamusia corki chce wychowywac jak swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łe mój syn miał 9 lat jak został ojcem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świat idzie do przodu u nas koleżankatw szkole zaszła w ciążę jak miała 15 lat i jej córka ma już 11 lat ;-) czasy się zmieniają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każe rodzić? A co mają zrobić kazać usunąć - to dopiero dno i jak dziewczynie psychikę może zjechać. Stało sie trzeba wspierać i nic więcej. To nie rekord jest w tej chwili dużo takich dziewczyn. 20 tys. nastoletnich matek przybywa co roku.... takie są statystyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak była mała zdzira mądra żeby się puszczać to czemu ma nie rodzić? Dla mnie to byłby prawdziwy dramat, usuniecie, ja jestem całkowitą przeciwniczką aborcji nawet gdy ciąża jest wynikiem gwałtu czy zagraża życiu matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardziej współczuje rodzicom autorki. Wychowali córkę, potem wnuk a byś może teraz będą chować prawnuka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu ma nie rodzić? Umiała zrobić to niech umie urodzić. Proste i logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 16 latów jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S K U R W Y S Y N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S*******i ja do konca zycia urodzenie tego dziecka. Gdyby dowiedziala sie odpowiednio wczesnie to na pewno lepszym wyjsciem bylaby aborcja. Usuniecie zaplodnionej komorki jajowej lub tez milimetrowego embrionu nie jest takim dramatem jak sytuacja w ktorej teraz sie znalazla. Tak czy siak wine ponosza rodzice obydwu stron bo dzieci wychowywane normalnie nie puszczaja sie w wieku lat 12. To sobie teraz beda wychowywac wnuki i niedlugo prawnuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×