Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

1,5 roczne dziecko późno usypia

Polecane posty

Gość gość

Witam. O której usypiają wasze dzieci? Moje prawie 1,5 roku usypia koło 21.30 - 22.30 , kładziemy ją 20.30 ale robi wszystko żeby nie usnąć. Wstaje koło 08.00 rano . drzemka w dzień 1,5 godziny między 12-14.00. CO robię nie tak że mała nie chce wczesniej chodzić spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, ale taki jej urok. Mam z córką identyczny problem. Jest w podobnym wieku i śpi w takich samych godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enya025
Mój synek kładzie się o identycznych porach, na wigilię będzie miał równo 1,5 roku. Też średnio mi pasuje że kładzie się po 22 ale taki jego urok i skrócenie dziennej dżemki nic nie daje oprócz tego że jest mega marudny wieczorem. Przynajmniej rano mam dłużej spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze spróbuj skrócić jej spanie w dzień Ja mialam taki problem i zaczelam budzić dziecko po 30 minutach drzemki. Pare dni byl marudny, teraz juz soe szybko budzi i wieczorem lepiej usypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja w tym wieku też tak późno usypiała, unormowało się chyba do końca dopiero jak poszła do przedszkola i musiała wstawać wcześnie więc siłą rzeczy wcześniej też zasypiałą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja napiszę tak: mój 12-letni Syn teraz najpóźniej kładzie się o ... 21 ;) Za to wcześnie wstaje - co mnie i Mężowi jest na rękę ;) Od urodzenia właściwie bardzo wcześnie usypiał. Myślę, że dużo dało tutaj wprowadzenie żelaznych reguł dotyczących harmonogramu dnia. Np. kąpiel zawsze była o 19.00. Wiadomo, że czasami były jakieś odstępstwa - ale bardzo niewielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tez ma 1,5roku usypia ok 20.30~21, śpi do 8. W dzień ma drzemkę 1,5-2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci corka 5l i syn 10m chodza spac o 19-20 a wstaja 7-8. Ale wczesnego kladzenia spac tez trzeba nauczyc. Ja tez potrzebuje czasu dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas od urodzenia sztywny rytual:kapiel,kolacja,spanie i ma 20 miesiecy i od jakiegos czasu wlasnie uregulowal sobie identycznie jak twoj autorko. Tylko ja juz odpuscilam i nie trzymam tych dwoch godzin w lozeczku az zasnie, dostaje ksiazeczki,moze jeszcze sie pobawic a i tak zasypia ok 22. Jak bede czekac az zasnie to przez dwoe godziny bedzie robic fikolki,tluc nogami w sciane,spiewac a oka nie zmruzy. Nic nie pomoglo,zmienianie drzemek,budzenie rano,tylko sie dziecko meczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie ze taki typ po prostu. Moj poltoraroczniak nie sypia juz w dzien i idzie spac 20-21. A jak zdarzy mu sie chociaz 10 minutowa drzemka np samochodzie to juz do 23 potrafi nie spac :/ od malego potrzebowal malo snu jak skonczyl muesiac ciagiem nie spal juz 6-7 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×