Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Metal to najlepsza muzyka

Polecane posty

Gość gość
nie!metal to syf dla psychicznie chorych brudasów, narkomanów i facetów z oblesnymi zaniedbanymi długimi kudłami bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""nie!metal to syf dla psychicznie chorych brudasów, narkomanów i facetów z oblesnymi zaniedbanymi długimi kudłami bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee" Haha wiedziałam że tak bedzie :P Ale to nie wystarczy by mnie sprowokować do agresji, o nie, przynajmniej nie, póki wiem że to tylko prowokacja, a nie "mądrości" naprawde wyznawane przez kogoś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza to jestes Kaska ty. A ze masz fiola na punkcie metalu wybaczam ci:-) kiedys jak cie przygniote moim cielskiem no nawet wjej rytm cie zerzne ,tak po djabelsku, z kaski iskry ci polecą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo słyszałam, ze ponoć rozmawiałaś z nim przez telefon, mówiłaś mu, że lubisz taką muzyke? :D co ci powiedział na to, bo ze mną bez przerwy sie o to kłócił, twierdzi że metal to nie muzyka i że gardzi metalem :( on nie jest tolerancyjny muzycznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytalem stopkę:-) jestes fajna i taka cie lubie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metal to najgorsze g****o a słuchajągo osoby lubiące darcia mordy, ale naszczęscie jest ich w porównaniu do skali światowej nie zbyt dużo wytępić to zarastwo najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a lepsza nuta o to chociaż by to www.youtube.com/watch?v=6yMvA5H6ECg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej wieśniara . Widzę że się starasz . To dobrze ale pamiętaj o mnie . Ja tu jestem . Tymczasem ci odpuszczam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te gość z 17.26 CO TO KURWA JEST?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"metal to najgorsze g****o a słuchajągo osoby lubiące darcia mordy," Co wy macie z tym "darciem mordy"? Po pierwsze, czemu nigdy nie wspomnicie o pracy gitarzysty, o perkusji, tylko zawsze piszecie o wokalu? taki macie słaby słuch muzyczny, że z całości utworu potraficie wyodrębnić tylko wokal? Po drugie, wcale, jak to mówisz darcie mordy nie jest jedynym wokalem w muzyce metalowej, metal do muzyka bardzo bogata w podgatunki, często bardzo sie od siebie różniące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamknij morge kiedy rap gram ty fałszywa D Z I W K O Hip-hop&rap Hey hom boy what you talk about piss in fish in you mount

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesto sa klawisze albo gitara p**do j****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×