Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nika1450

Gostyniec opinie !

Polecane posty

Dziewczyny miała może któraś z was wesele lub był na przyjęciu w Gostyńcu na Gostyni ? Jakie Wasze opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie mogę Ci polecić ten lokal. Miałam tam wesele i wyszło fantastycznie. Maja ciekawe propozycje menu, obsługa jest bardzo miła i sprawna. Pani Basia fantastyczne ma sporo pomysłów na urozmaicenie imprezy. No i do tego sam lokal z duzym ogrodem i placem zabaw. Z tego co wiem to gościom bardzo się podobało. Było smacznie i klimatycznie . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Gostyńcu na weselu i było ok. Ładny lokal ładna okolica. Jedzenie bardzo dobre i uzupełniane na bieżąco. Dania gorące sprawnie roznoszone tak że były naprawdę gorące. Do tego bardzo ładny ogród. My tez korzystaliśmy z pokoi noclegowych - czyste i wygodne. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Gostyniec to bardzo fajne miejsce na imprezę. Byłam tam na weselu u koleżanki i bardzo miło wspominam imprezę. Smaczne jedzenie ładna świeża sala bankietowa, dobrze wyposażone i komfortowe pokoje noclegowe. Organizowałam tam tez babski weekend z koleżankami i tez bawiliśmy się bardzo fajnie. Fajna okolica, cisza i spokój a przy tym łatwy dojazd. Spokojnie polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Byłam w Gostyńcu na imprezie i bardzo mi się podobało. Ładnie przygotowana sala bankietowa. Pięknie zastawione stoły, pysznymi przekąskami. Dania gorące podane elegancko. Wszystko pyszne i świeże. Obsługa bardzo w porządku. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita

Mój brat organizował tam wesele i powiem że to lokal pierwsza klasa. Pani menadżer miła i pomocna. Wie jak przygotować i poprowadzić taką imprezę. Zawsze jest na miejscu i pilnuje żeby wszystko było tak jak trzeba. Mają świetną kuchnie. Sam lokal tez ładny i komfortowy. Spokojnie można ich polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elly

myśleliśmy nad nim ale jednak zdecydowaliśmy sie na Wróblówkę w Bielsku 🙂 nie daleko a sala totalnie w moim klimacie i jak tylko ją zobaczyłam to wiedziałam, że to tam chce wesele. Do tego dobry kontakt z właścicielami, bardzo ogarnięta i zorganizowana obsługa. No i wesele naprawdę udane było 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka

Jak najbardziej zgadzam się z przedmówczyniami. W Gostyńcu można spokojnie zorganizować dobra imprezę. Organizowałam tam swoje czterdzieste urodziny i było super. Bardzo dobra kuchnia. Lokal ładny i duży z pięnym ogrodem. Do tego obsługa na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gostyniec jest w porządku byłam tam na dwóch imprezach i bawiłam się super. Sala jest przestronna i można ją ładnie zaaranżować. Obsługa mają bardzo dobrą. I kuchnia jest wyśmienita. Potrawy ładnie podane, świeże i przygotowywane na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gostyniec jest super. Bawiłam tam na kilku imprezach i zawsze miło je wspominam. Profesjonalnie przeprowadzone przyjęcia. Ładna  i przestronna sala 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×