Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

37 dc prosze o porady

Polecane posty

Gość gość

witam, jestem w 37 dniu cyklu, staramy sie z mężem o dziecko cykle mam zazwyczaj 29-31 dniowe, robiłam test w 23 i 32 dc i wyszły negatywnie, miesiączki nadal brak, piersi bola brzuch jak na okres też, miałam troche stresu na poczatku cyklu czy to mogło az tak opóźnić miesiaczke czy może jednak moge byc w ciązy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiączka może opóźnić się w związku z chorobą lub stresem, moje najdłuższe opóźnienie to 10 dni, test niby wykrywa po około 10 dniach od zapłodnienia, więc jak był negatywny, to chyba nic z tego, a jak coś dalej będzie nie tak, to zostaje lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na twoim miejscu zrobilabym test z krwi. To da c***ewnosc i bedziesz wiedziala na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odpowiedzi, boje sie zrobic kolejny test albo isc na bete bo boje sie kolejnego rozczarowania , i czekam z niecierpliwościa na @ choć w głębi duszy marze zeby nie przyszła , moze poczekam do konca tyg i potem cos zrobie, ale jeszcze nie zdarzyło mi sie takie opóżnienie okresu z powodu stresu czy choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co sie bać ;-) ja starałam sie 1.5 roku i wiem jak to jest czekać. Lepiej wiedziec od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze jest lepiej wiedziec od razu ale jednak jakiś strach przed porażka jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×