Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Rozmowa kwalifikacyjna

Polecane posty

Gość gość321

Witam. Chciałam komuś się wyżalić. Od kilku miesięcy szukam pracy i chce pracować nawet nie muszę zarabiać dużo. Bardziej zależy mi na pracy niż na pieniądzach. Otóż na każdej rozmowie słyszę pytanie: " Czy Pani jest taka nieśmiała i spokojna zawsze czy tylko teraz?". To prawda jestem bardzo spokojna ale nie widzę w tym nic złego a pracodawcy nie chcą takich osób ( i to w większości branżach). Bo teraz do pracy potrzebny jest ktoś komunikatywny, energiczny, potrafiący pracować w grupie itp. To już kolejna rozmowa i słyszę tylko to samo i że zadzwonią , a i tak nie dzwonią. I zastanawiam się czy ktoś z was też był w takiej sytuacji jak ja? Czy jestem wyjątkiem? Co ja mam zrobić? zamknąć się i nie wychodzić z domu? Ja naprawdę chcę pracować to nie jest moja wina że urodziłam sie z takim charakterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krzesło i sznur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety, dzisiaj pracodawca to twój pan :s ale nie przejmuj się, szukaj po prostu dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również dziś poległam na rozmowie kwalifikacyjnej. trema i stres wzięły górę :-( gdy jestem w domu i ćwiczę i powtarzam sobie jak sie zachować i jak odpowiadać na pytanie wszystko jest w porządku, a gdy już jestem na rozmowie kw. mam pustkę taką w głowie :-( w momencie gdy już jestem za drzwiami dopiero wtedy wiem co i jak chciałabym powiedzieć :-( masakra :-( na pewno nie zadzwonią ... ja zyskuję dopiero po bliższym poznaniu, jak ja znajdę pracę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy i tak macie lepiej ode mnie. Ja mam wadę wymowy (jąkanie) więc nawet nie chodzę na rozmowy bo z gory wiadomo, że nie mam szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×