Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

buty na fitness

Polecane posty

Gość gość

poluję na jakieś niedrogie buty na fitness. możecie podpowiedzieć gdzie kupić? wolałąbym jakieś kolorowe, żywe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sklepie milanos sport mają bardzo fajne damskie buty do różnych sportów i ceny bardzo przystępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! też miałam poważny problem z dobraniem odpowiednich butów, tyle że ja akurat do biegania, nie na fitnes. tak czy siak, duży wybór obuwia sportowego mają na www.sport-guru.pl zajrzyj sobie tam i może coś znajdziesz dla siebie odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle jest butów do wyboru, że problem może być tylko z nadmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
ja mam takie do biegania ,adidasa, nie chce mi sie wstawać i patrzec jaki model ,w kazdym razie sprzed dwóch czy trzech lat , kosztowały całkiem niewiele ,niecałe 200 po przecenie w factory w krakowie a buty fachowe stricte do biegania. Te ostatnie neonowe hity mi sie nie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na http://allinside.pl/ można wyrwać tanio sportowe buty, ja mam nike do biegania i bardzo sobie chwalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filtr Antyspamowy
taaaak , oczywiscie ... mila15, z kogo ty chcesz zrobić idiotę, chyba z siebie, powiem ci jedno, posłuchaj uważnie.... won spamerzy z free-run.pl !!! won spamerzy !!! won spamerzy !!!won spamerzy !!!won spamerzy !!! FREE-RUN TO SPAMERSKA firma global traders ltd z siedzibą w hong kongu ulica 905 workingberg 4147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stawiam na New Balance i polecam każdemu sprawdzić przede wszystkim model 3190 i 1080, wg 3190 jest najlepszy ostatnio dużo biegam, chcę wykorzystać ostatnie ciepłe dni póki jeszcze nie ma mrozów, niedługo kończy się sezon biegania, ale jak zdrowie pozwoli to może zimą też spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armando69
Bezmyślne korzystanie z KOPIUJ-WKLEJ hahahahahahah "niedługo kończy się sezon" ? "statnie ciepłe dni póki jeszcze nie ma mrozów". On się dobrze jeszcze nie zaczął bezmyślny durniu! hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehehehehe nieudolność górą, takim powinni odbierać dostęp do neta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetne buty kupiłam w tesco, z serii f&f active. Bardzo wygodne, lekkie, ale też ciekawe. A co ważniejsze - tanie :) poza tym polecam polowanie na okazje w różnych marketach - bardzo fajne buty można kupić w lidlu, biedronce, czy inter marche razem z innymi sportowymi akcesoriami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwyczajnie wybierz się do sportowego sklepu z obuwiem. tam Ci doradzą. zazwyczaj do biegania czy fitnessu są kolorowe wzory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz, z tego co widziałam, można znaleźć bardzo dużo ubrań i butów do ćwiczeń nawet w sieciówkach. Ostatnio bardzo ładne widziałam w Reserved i bodajże Housie albo Croppie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha83
Ja polecam buty Nike , najlepiej z jakiegoś sprawdzonego i autoryzowanego sklepu, np. z http://nstyle.pl/ . Te z ryneczku czy z marketu to niestety nie będą oryginały. Sporo trenuję i wiem, jak ważne są odpowiednie buty. Akurat Nike sprawdza mi się i podczas codziennego użytkowania, jak i podczas biegania oraz treningów pole dane. Obuwie jest wygodne, "oddycha", stabilizuje stopę. Warto zainwestować w dobre buty, bo to kupuje się raz na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykle buty beda najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowałam buty typowo do biegania i na fitness też w nich chodzę, bo bardzo dobrze amortyzują, a na fitnessie dużo się skacze i ćwiczy się głównie nogi. New Balance Vazee Rush pod względem amortyzacji są naprawdę dobre, przy okazji zauważyłam, że sa bardzo wytrzymałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie tego szukałam dziękuję za informację ostatnio dowiedziałem się o biegu organizowanym w Gdańsku 28 maja jest to tak zwany bieg dla twrdzieli i wojowników. Zapowiada się naprawdę niezapomniana przygoda. Warriors Run w Gdańsku to pierwszy w Polsce bieg, którego uczestnicy będą wykonywali takie zadania, jak kandydaci na członków jednostek specjalnych.Bieg Warriors Run w Gdańsku ma charakter charytatywny. Część pieniędzy zostanie przekazana na rzecz poszkodowanych weteranów misji i rodzin żołnierzy „GROM” poległych podczas misji wojskowych. Ja już się zapisałem mam nadzieje, że ty też dołączysz więcej informacji poniżej w linku http://warriorsrun.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie zwykłe, bo można sobie zrobić krzywdę. Każdy, kto choć raz był na ćwiczeniach, fitness wie, o czym mowa. A jak już ktoś ćwiczeń próbował bardziej profesjonalnie, to się z tym zgodzi. Pisanie o zwykłych butach na fitness to zwykłe trollowanie... Ja ćwiczę na stepie 3 x w tygodniu, chodzę też na spinning 2 x w tygodniu, a ostatnio także na siłowni ćwiczę, pod okiem kolegi trenera osobistego. Buty chciałam kupić niedrogie, nie zależy mi na ich designie, ale na tym, aby mi pomagały, a nie szkodziły podczas ćwiczeń. Kupiłam takie Nike http://www.perfektsport.pl/damskie/buty/nike/buty-wmns-core-motion-tr-2-mesh/749180800/Product.aspx za 160 zł. Jak za Nike to cena moim zdaniem przystępna. A buty są odpowiednio sprofilowane i mają twardą podeszwę. W takich butach powinno się ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×