Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coporadzi

Gdzie dostanę pożyczke?

Polecane posty

Gość coporadzi

Gdzie dostanę pożyczke? jak w temacie. Może ktoś doradzi. próbowałem już kilku firm ale często albo odmawiali bo coś tam a to ja uważałem że za drogo. I wychodzi że mogę zostać przed świetami bez kasy. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej43
próbowałeś może pożyczki społecznościowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coporadzi
możesz wytłumaczyc z czym to się je? bo tak nie bardzo siedze w tych tematach, interesuje mnie tylo by było tanio dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tirko
pożyczka społecznościowa to nic innego jak po prostu kredyt który udziela Ci nie inscytucja ale po prostu człowiek (społeczeństwo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samirr
Ostatnio popularny jest portal http://szybkigrosz.pl złóż wniosek, zaproponuj warunki i poczekaj chwilę aż prywatni inwestorzy zaczną się do Ciebie zgłaszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrgi
Lendon jest dobrą firmą, sam korzystałem z ich pożyczek i co jak co ale nie mam zastrzeżeń. szybko i bezproblemowo. ale wiadomo tego jest tyle na rynku że ciężko wybrać, wiec w sumie warto poczytać opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanta29
Ktoś brał już pożyczke przez ten szybkigrosz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lendon, Vivus, Wonga, Kyzoo, Pozyczkomat, EkspresKasa, Ofin i mnóstwo innych... Sprecyzuj dokładnie swoje wymagania - wtedy będziesz wiedzieć, która pożyczka jest dla Ciebie najlepsza. np. czy może być sprawdzany BIK, czy chcesz przelew w weekend, czy potrzebujesz 500 czy 1500 zł, czy na miesiąc czy na dwa? Jeśli wejdziesz http://www.wybierarka.pl/pozyczka-przez-internet możesz przefiltrować sobie w ten sposób wszystkie pożyczki i wybrać najlepszą. Kilka klików do dobrej decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coporadzi
Ok. Wielkie dzięki. Złożyłem dziś wniosek przez portal http://szybkigrosz.pl i teraz czekam na odzew od inwestorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomsonn
I ja dostałeś tą pożyczke? Bo w sumie też bym złożył wniosek w końcu jak za darmo to nie zaszkodzi spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helga35
Kiedyś gdy potrzebowałam również pożyczki (wprawdzie nie na święta ale na remont łazienki) to zapytałam o koszta oraz gdzie mogłabym złożyć wniosek na tym forum: http://www.forum-kredytowe.pl/f127/najlepszy-kredyt-gotowkowy-jaki-bank-wybrac-57569.html Tam jest wątek ciągnący się od jakiegoś czasu. Są tam też doradcy finansowi, kredytowi - więc raczej szybko udzielą Ci info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
That's really shrwde! Good to see the logic set out so well.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodda
W Nobilonie - polecam, szybko i bezproblemowo. Porządna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Created the greatest aretilcs, you have.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coporadzi
Tak dostałem pożyczke. Umowa wszystko jest, jeśli ktoś będzie potrzebował to polecam portal pożyczek prywatnych http://szybkigrosz.pl wyszło mi taniej niż jakbym miał brać chwilówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej w ogóle jest zrezygnować ze wszelkich pożyczek, ponieważ są bardzo nieopłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomogli kredostrefa.pl - splacili wszystko za mnie i ustalili jedna rate na rownym poziommie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lendon na pewno - szybko i są jasne zasady. Ja wzięłam, spłaciłam i ja jeszcze kiedyś będę musiała to tam wezmę znów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pożyczkobiorczyni
Firm oferującym pożyczki pozabankowe trochę się namnożyło i nadal przybywa. Konkurencja jak wiadomo jest korzystna dla klienta. Ja, jeżeli potrzebuje to zawsze staram się korzystać z oferty firmy, z której jeszcze nie korzystałam. Dlaczego? Bardzo wiele z nich oferuje pierwszą pożyczkę bez żadnych kosztów. Oddajesz tyle i pożyczasz. Aktualnie oferty zawsze porównuje w jednym miejscu: http://e-pieniadze.oferty-kredytowe.pl/pozyczkipozabankowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdź na szybkigrosz.pl złóż wniosek zaproponuj warunki i poczekaj a inwestorzy sami się zaczną zgłaszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek3434
w szybkigorsz polecam bo szybko i bezproblemowo ja już dwa razy dostałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam też brałam na szybkigrosz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również jestem klientem szybkigrosz polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markiś
jest wiele firm które udzielają pożyczek, ja brałam osobiście w lendonie i nie mam żadnych zastrzeżeń co do firmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)no nie wiem to chyba zalezy ale komuna to sie chyba juz dawno skonczyla 333 www.youtube.com/watch?v=w3p-iuXWDXE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też w kilku miejscach odmówili ale na szybkigrosz.pl dostałem polecam tam nie sprawdzają bik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybkigrosz.pl to najlepsza oferta jeśli chodzi o pożyczki pozabankowe polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wnioskuj na szybkigrosz.pl tam wszyscy dostają pożyczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam u nich pożyczkę wszystko szybko i sprawnie i gotówka w kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×