Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szybkie pożyczki na święta,,,

Polecane posty

Gość gość

Szeroki wybór usług finansowych - pożyczki gotówkowe, chwilówki, lokaty bankowe, pożyczki społecznościowe i wiele innych. Oferty dla osób prywatnych (także zadłużonych, bez dochodów, z komornikiem) jak i dla firm. Kredyty hipoteczne i gotówkowe. Wszystko załatwisz bez wychodzenia z domu, bez spotkań z pośrednikami - szybko i dyskretnie. Zapraszamy na stronę: http://www.credit24h.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karkusoso
Wniosek puszczajcie przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, tak będzie dużo łatwiej, a i na pewno koszty będą niższe, bo jeśli rzucicie się w pierwszą lepszą ofertę to wyjdzie z tego dramat. Różnice w kosztach to nawet tysiące złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasz45
możesz zgłosić się po pożyczki prywatne np do http://szybkigrosz.pl wystarczy że wypełnisz wniosek ile potrzebujesz i na jaki czas, ile oferujesz pieniędzy za to a prywatni inwestorzy sami się odezwa z propozycjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pożyczki na święta

Jeśli szukasz pożyczki na świeta, to gorąco polecam Ci pożyczki za 0zł. Min czas to 30 dni maksymalny to 60 dni. Wszystko zależy od pożyczki.
Sprawdziłam! Weszłam na poniższą stronę, złożyłam wniosek i pożyczkę otrzymałam w 15min (w niedziele). Plusem jest to że otrzymałam powiadomienie sms że mam 3 dni do spłaty.
Idealne rozwiazanie jak pojawia się nagle potrzeba dodatkowych pieniędzy.

Gorąco polecam!
www.bit.ly/kasanaswieta

WAZNE! zawsze czytaj jakie jest RRSO - piwonno wynosić 0zł wtedy pożyczka jest za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drewi

Na święta jeszcze  mi wystarczy, ale po świętach.. do wypłaty przydałoby się trochę gotówki, bo nie ukrywam, że się wypłukałam. Gdzie warto wziąć? Gdzie dostanę dość szybko pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2019‎-‎12‎-‎19 o 01:05, Gość Drewi napisał:

Na święta jeszcze  mi wystarczy, ale po świętach.. do wypłaty przydałoby się trochę gotówki, bo nie ukrywam, że się wypłukałam. Gdzie warto wziąć? Gdzie dostanę dość szybko pieniądze?

Witam! Drewi zachęcam Cię do skorzystania z oferty pożyczki w wonga.com Jako nasza nowa Klientka możesz ubiegać się o pożyczkę krótkoterminową w wysokości od 50 do 1 500 zł na okres od 1 do 60 dni (koszt pierwszej to maksymalnie 10 zł) lub ratalną w kwocie do 20 000 zł na czas do 60 miesięcy. Przy każdej kolejnej pożyczce krótkoterminowej dostępny limit może wzrosnąć nawet do 2 500 zł. Przykładowe RRSO i wszelkie koszty pożyczki można poznać na naszej stronie www.wonga.com w momencie składania wniosku.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:

- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub

- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×