Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Terraja

Poszukuję produktu, który raz widziałam... pomóżcie!

Polecane posty

Gość Terraja

Hej! Nie wiem czy piszę w odpowiedniej kategorii, mam nadzieję, że tak... Na facebooku kilka dni temu mignął mi post z fanpejdża firmy, która produkuje maskotki, które są jednocześnie pokrowcami na butelkę dziecięcą. Oczywiście myślałam, że zapamiętam nazwę, ale nic z tego :/ czy ktoś kojarzy? Potrzebuję kupić pokrowiec-osiołka "na już" a nie wiem jak ich znaleźć! W innym miejscu forum jedna pani pisała, że w nazwie było "maskotki funkcyjne", ale nie jestem pewna. POMOCY!! Już powiedziałam bratu, że kupię dla jego synka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może chodzi ci o taką przytulanke ze schowkiem na butelke? Marka Snoozebaby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terraja
Dziękuję za odpowiedzi :) niestety, nie chodzi o tego snooze :( może kwestia gustu, ale on mnie trochę przeraża, wygląda jak zombie, i ta zdejmowana głowa :D tamte były śliczne, takie słodziaki bardziej. I przede wszystkim one nie miały kieszonki na butelkę jak ten snooze, tylko same w sobie były pokrowcem. No nic, wszystkich znajomych poprosiłam o szukanie, oby się szybko znalazła ta stronka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terraja
Dziękuję za odpowiedzi :) niestety, nie chodzi o tego snooze :( może kwestia gustu, ale on mnie trochę przeraża, wygląda jak zombie, i ta zdejmowana głowa :D tamte były śliczne, takie słodziaki bardziej. I przede wszystkim one nie miały kieszonki na butelkę jak ten snooze, tylko same w sobie były pokrowcem. No nic, wszystkich znajomych poprosiłam o szukanie, oby się szybko znalazła ta stronka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj wyświetlić całą historię w kompie to może znajdziesz tą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
www.swistak.pl/a56389441,osiol-maskotka-pluszak-pokrowiec-duzy-osiolek-cudo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terraja wpisz na facebooku "MINIO Maskotki Funkcyjne". Czyżbym trafił? :D Moja córka zobaczyła i teraz muszę jej kupić słonika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terraja
O RANY DOKŁADNIE!! :D Dzięki wielkie! Super, już miałam szukać czegoś innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne te pokrowce a wiecie może po ile? bo te snozebaby strasznie drogie i faktycznie minio mi się bardziej podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na allegro wpisz MINIO. 49 zł + wysyłka. W porównaniu do tego całego kangura, to cena super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×