Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Zastanawiam sie jak dużo forumowiczek nie wie, co nick Vikernes oznacza

Polecane posty

Gość gość
Z twoja stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamniczek eduardo
A tobie z czym się kojarzy nazwisko Kurtz? Nudna jesteś, wiadomo, że chcesz znów udowodnić, że ludzie nie ZNAJO I NIE ROZUMIEJO co to metal i jakie to dobre dobro najlepsze na całym świecie. Kurwa Strawiński już się pytał o ciebie, kiedy skończysz piertolić, bo on już rzyga tym metalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zastanawiam ilu osobą spędza to sen z powiem. Za prawdę powiadam wam, wszyscy mają to w du//pie ! Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamniczek eduardo
Kurfa! A miałem napisać Myszkin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda ja nie na temat, ale korzystam z tego, że Kasia jest. Co sądzisz o tym? http://www.goldenline.pl/adam-mamok/ Ten pan jest założycielem, basistą i wokalistą tyskiego tech deathowego Catharsis (BTW mam jeszcze obie taśmy) i jednocześnie Dyrektorem Zarządzającym firmą Essilor Polonia Sp. z o.o. i jest o wiele lepszym przykładem, niż skorumpowany pies ze śmiesznego Huntera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 556668755963555863556558
do tematu -we francji ponoc byl, albo jest gosc o tej nazwie. Palil koscioly, jakis atak t/e/r/r/o/r/y/s/t/y/c/z/n/y w tle i bron. Mnie sie kojarzy z ciemnoscia, mrokiem. Gdzies przeplataja sie tez grupy muzyczne o tej nazwie. Dlaczego nas o to pytasz i do czego Tobie jest potrzebna taka wiedza ? A moze z nudow zapytujesz, bo znasz odpowiedz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słucham Burzum od dawna, pytam bo ciekawi mnie czy wiecie, skąd sie wziął nick Vikernes, czy nie. Varg Vikernes to przede wszystkim znany artysta black metalowy a nie "jakiś gośc we francji, blablabla ataki t/e/rr/o/rysty/czne" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 556668755963555863556558
czyli bicie piany o jakims metalu jakby nie bylo innych spraw.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia, a słuchasz Old Funeral? To był norweski deathowy kvlt i grali tam m.in. Varg Vikernes, oraz Abbath i Demonaz z Immortal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Norweska scena death metalowa, była mała, w przeciwieństwie do szwedzkiej (najbardziej znana), czy fińskiej, ale właśnie spora część późniejszych muzyków BM, zaczynała od Deathu (Darkthrone, Immortal (kaseta demo z 1991), Amputation, n a gruzach którego powstał Immortal, oraz wspomniany Old Funeral, w którym grali późniejsi muzycy Burzum i Immortal). Polecam dwa pierwsze albumy Cadaver, zwłaszcza debiutancki "Hallucinating Anxiety" z listopada 1990, bo to pierwszy norweski death metalowy album studyjny. Swoją drogą, w zeszłą środę, zmarł ich basista, grający z nimi od drugiego dema. Album ukazał się tylko na winylu, natomiast wersja CD, jako split ze szwedzkim Carnage "Dark Recollections", tylko że ta wersja, jest zubożona o jeden utwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre pewno wiedzą, nawet jeśli nie znają Burzum i wspomnianego Old Funeral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×