Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość heiritz

rehabilitacja Wrocław

Polecane posty

rzeczywiście we Wrocławiu chyba Centrum Czamara jest najbardziej znane. z naprawdę trudnymi przypadkami tam sobie radzą - co oznacza, że są godni odwiedzenia;) sam wybieram się tam z bólami pleców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaBobrawa
Jestem po zabiegu rekonstrukcji więzadeł krzyżowych oraz usunięcia łąkotki przysordkowej w lewym stawie kolanowym. Szukam miejsca w okolicach Wrocławia kto oferuje turnusy rehabilitacyjne. Jestem siatkarka i pilnie potrzebuje odbudowy swojego kolana. Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam dobry gabinet fizjo, to Vivo Fizjoterapia na Muchoborze, na przeciwko IBM. Miałem bóle kręgosłupa po wypadku, a tam mnie wyleczyli i jestem bardzo zadowolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielak
MarysiaBobrowa a patrzałaś w orthosie w Komorowicach? Mają tam dobrych fizjoterapeutów jak i lekarzy sportowych. Kiedyś mój kuzyn który gra w piłkę też miał tam zabieg na kolano i szybko potem wrócił do treningów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przejechać się nieco dalej a dokładnie do Kolmed www.kolmed-swidnica.pl ze świdnicy. Sam miałem dość nieciekawy, sportowy wypadek w związku z czym rehabilitacja była obowiązkowa. Oni rozwiązali ten kłopot w mgnieniu oka a ja mogłem wrócić do normalnego funkcjonowania. :) Proces leczenia okazał się niezwykle skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po urazie i operacji kolana musiałam odbyć rehabilitację. Długo szukałam u nas we Wrocławiu gabinetu gdzie się mną porządnie zajmą, doprowadza nogę do ładu. Trafiłam na pozytywne opinie o http://www.beni-medical.pl/, zapisałam się na wizyty i faktycznie, bardzo dobrzy fachowcy, czuję się już o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jakiegoś czasu chodzę do szpitala rehabilitacyjnego na ulicy Lekarskiej. Jest on nowy i trzeba przyznać, że faktycznie czuć w nim powiew nowoczesności. Sama mam problemy z łokciem po wypadku, ale jest tam też sporo innych oddziałów: http://www.vratislavia-medica.pl/uslugi-i-programy/poradnia-rehabilitacyjna/. Moja mam chodzi tam na uroginekologię i też jest zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remeneska
W Orthos w Komorowicach są świetnie specjaliści. Mają tam nawet turnusy rehabilitacyjne. Mój tata był na czymś takim przez 2 tygodnie, miał codziennie zabiegi, indywiduwalne ćwiczenia, wrócił w świetnej formie i mógł kontynuować ćwiczenia w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henretka
Zgadzam się, również miałam tam zabieg na kolano i później rehabilitację przez 2 tygodnie. Miałam chyba ponad 30 zabiegów i ćwiczeń tygodniowo, więc bardzo intensywnie, ale i skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baniaczek
@henretka a w Orthos jest długi czas oczekiwania? polecasz kogoś konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelegrini
Polecam 7 lub 14 dniowe turnusy rehabilitacyjne w szpitalu Orthos w Komorowicach pod Wrocławiem. Świetne podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm, ogromne doświadczenie i przystępne ceny http://orthos.pl/turnusy-rehabilitacyjne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henretka
Z terminami to różnie. Jeśli tylko na konsultację to dość szybko, mają chyba kalendarz na stronie, więc może tam zerknij. Na zabieg ja czekałam akurat kilka tygodni, ale zależało mi, zeby się zgrało z moim urlopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu odradzam z całego serca gabinet Reha Control!

Pan z tego gabinetu, pogorszył znacznie stan mojego kręgosłupa.

Na zajęciach sprawiał mi ból i przeklinał(bezpośrednio do mnie również)

Miał też problemy z terminowym wystawianiem rachunków.

Z tego co wiem, nie jestem jedyną osobą tak potraktowaną przez niego.

Ostrzegam przed tym człowiekiem!

Polecam za to Andrzeja Studzińskiego i Krzysztofa Trojnara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eugenia24

W moim przypadku najlepiej sprawdził się następujący profesjonalista -  http://kamildruzd.pl :) Pan Kamil to właściwa osoba, na właściwym miejscu i po operacji więzadeł krzyżowych w kolanie pomógł mi w powrocie do pełnej sprawności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Ja również mogę polecić turnusy rehabilitacyjne w Orthos pod Wrocławiem. Wybrałam opcję 2-tygodniową i jestem bardzo zadowolona. Intensywna rehabilitacja i odpoczynek w spokojnej okolicy są warte każdej ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

mogę potwierdzić, orthos w komorowicach zapewnia rehabilitację na naprawdę wysokim poziomie i świetne podejście do pacjenta. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×