Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Biżuteria, Swarovski?

Polecane posty

Gość gość

Potrzebuję opinii na temat biżuterii wykonanej z kryształków. Podobają mi się te w kolorze crystal ab, chcę kupić kolczyki i bransoletkę. Podobają mi się niby ale trochę zdają się wyglądać na zdjęciach jak plastikowe i nie mam przekonania. A może coś innego? Jeszcze pytanie, czy są one ciężkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kryształki Swarovskiego bardzo ładnie prezentują sie jako dodatek tak i do sukni ślubnej jak i do innej sukni wieczorowej proste a jednoczesnie bardzo eleganckie. Ja ostatnio kupiłam sobie do sukni naszyjnik i bransoletkę bardzo delikatną na żyłce w sklepie A&A w Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orginalna bizuterie ze Swarovskim robi Pani z CzerwonyKoral.pl, ma stoisko w Centrum mody w Nadarzynie, ale mozna tez zanowiec cos przez sklep lub profil FB, robi tez rzeczy na indywidualne zamowienie. Krysztaly Swarovskiego, perły naturalne i kamienie w naprawde dobrych cenach. Sama bralam na slub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są śliczne , wcale nie wyglądają na sztuczne . Ja swoją kupiłam na AnKa Biżuteria , tam mają o wiele lepsze ceny. Nie miałam problemów ze zwrotem ,,bo jednak coś " szybko wymieniłam sobie na coś innego (nie mogłam się zdecydować ) . Polecam sprawdzić ich ofertę , mają bogaty wybór . https://www.ankabizuteria.pl/swarowski-wisior-srebrny-na-lancuszku-z-krysztalami-swarovski-fioletowym-i-szarymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są śliczne , wcale nie wyglądają na sztuczne . Ja swoją kupiłam na AnKa Biżuteria , tam mają o wiele lepsze ceny. Nie miałam problemów ze zwrotem ,,bo jednak coś " szybko wymieniłam sobie na coś innego (nie mogłam się zdecydować ) . Polecam sprawdzić ich ofertę , mają bogaty wybór . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×