Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola1995

wagina kompleksy

Polecane posty

Gość gość
Napisze swoją opinie z punktu widzenia lesbijki. Sama mam motylka i jestem z niego zadowolona. Moje wszystkie dotychczasowe partnerki też miały motylki, zabawy z nimi był cudowne. Moja obecna partnerka ma niestety bułeczke. Nie potrafie zaspokoić jej ustami, pieścić też nie ma czego, pozostaje więc tylko palcówka. Jestem zawiedziona, jej cipka mnie wogóle niepodnieca wygląda jak u małej dziewczynki więc czym tu się podniecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to bardzo ciekawe, bo ja mam również bułeczke. Mój mężczyzna nie ma żadnych problemów ,zeby zaspokoić mnie oralnie,szczytuje bez problemu. Wiec nie pisz glupot ,ze nie ma czego piescic. Bo jest....Nie potrafisz zaspokoić swojej dziewczyny, ale nie ma to nic wspólnego z tym,ze ma bułeczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1995ola1995
Witam was ponownie. Troche myślałam troche czytałam i dalej nie moge się do niej przekonać, według mnie jest aseksualna. Zwykłe przecięcie między nogami, nic mi nie wystaje. Wargi sromowe mniejsze są tak malutkie, że żeby je zobaczyć musze mocno rozchylić większe. Cipka sprawia wrażenie stale zamkniętej. Oglądałam dużo zdjęć kobiet i bardzo rzadko widziałam podoną do mojej. Widocznie są rzadkością. W zupełnej więkrzości widziałam cipki z wielkimi, wystającymi wargami sprawiającymi wrażenie, że cipka jest stale gotowa do stosunku. Boże jak ja bym chciała mieć taką cipke File:Vulva with tiny labia minora.jpg - Wikimedia Commons . Może nie ma dużych warg sromowych, ale przynajmniej jest otwarta i wszystko jest na wierzchu. Nigdy nie miałam żadnych kompleksów, ale moja cipka wprawia mnie w takie, że nigdy jej nikomu niepokaże ze wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
guuupia jesteś:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, jesteś głupia. Ale jest na to sposób - i na głupotę i na cipkę. Intensywne używanie - codziennie seks, albo częściej, jak nie masz aktualnie chłopaka to regularna intensywna masturbacja. Z czasem cipka ci "rozkwitnie". Tyle że wtedy będziesz tęsknić za swoją dyskretną bułeczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim trzeba być debilem aby myśleć że od masturbacji czy stosunków, wygląd cipki się zmieni :P Ciesz się autorko że masz taką "zamkniętą" bo dzięki temu bodźce działające na penisa będą znacznie silniejsze i facet będzie zadowolony, a przy pieszczotach ustami też facet sobie poradzi, nie ma powodów do paniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wstydzę się swojej. Nawet moj chłopak mówi, że jest bardzo dziwna, nigdy takiej nie widział i niezbyt mu sie podoba. Natrafiłam na strone pewnego pana, który stworzył tablce z odlewami gipsowumi wagin 400 kobiet. Szukałam swojej, myślałam że będzie ich sporo a znalazłam tylko 3. Wszystkie waginy nawet jak nie miały motylków to miały rozchylone wargi sromowe i było choć trochę widać wnętrzności. Moja wygląda jak bym w przeszłości usiadła na siekierę. Ponadto kiedyś oglądałam dokument o kobietach obrzezanych w afryce. Wycinano im wargi sromowe mniejsze łechtaczke w konsekwencji wyglądały tak jak ja :( Masakra nie wiem co o tym myśleć. Czuje, że chłopak mnke rzuci, nie ma ochoty na seks a przyłapałam go 2 razy na masturbacji. Dla ciekawskich link do tej galeri http://www.greatwallofvagina.co.uk/great-wall-vagina-panel-8-0 moja wygląda identycznie jak 2 od góry druga od lewej. Bardzo bym chciałam taka jak 4 od góry 2 od lewej lub taką jak 1 rząd od góry 6 od lewej. Według mnie tak wyglądają idealne c*ki. Ewentualnie mogłabym mieć 5 od lewej z 2 rzędu od góry. Przynajmniej coś by było widać. Musisz się trzymać Olu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuje, że chłopak mnke rzuci, nie ma ochoty na seks a przyłapałam go 2 razy na masturbacji. x To gratuluję chłopaka, bo takich osłów ze świecą można szukać skoro powodem odejścia od kobiety ma być wygląd jej cipki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale mu się nie dziwie skoro go niepodniecam i niemogę zaspokoić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możesz go zaspokoić bo nie masz takiej cipki jaką byś chciała mieć? A co ma wygląd cipki do zaspokojenia? Pomyśl choć przez chwilę ile czasu twój facet poświęca na przyglądanie się cipce? Jeśli nie kręcisz faceta, to na pewno nie cipka jest tego powodem, ale ogólny wygląd, brak chemii między wami, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze ,ze temat założyła kobieta. Sama jestem kobieta i ...dziecko,a ty nie masz prawdziwych problemów? Zrozumialabym gdybyś TAM była brzydka,ale nie jesteś. Poza tym,czy ty się skladasz tylko z waginy?jeśli facet cie zostawi z tego powodu(w co watpie),to jest idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam cienkiego penisa, w dodatku szybko dochodze. To jest problem,a nie brak motyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1995ola1995
Tyle tu pięknych wagin a ja mam taką paskude mniędzy nogami. http://www.greatwallofvagina.co.uk/great-wall-vagina-panel-1-0o ja mam 2 od lewej w 3 rzędzie od góry a jak jestem podniecona to wygląda jak 8 od lewej z tego samego rzędu. A ja chciała bym 2 albo 5 z 1 rzędu na górze. Moja przyjaciółka co u mnie pokazała swoje wdzięki ma taką jak 1 od lewej w 3 rzędzie od góry (1 na lewo od mojej). Ahh, mogłam jej niezapraszać przynajmniej żyłabym w nieświadomości i nie miała kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od masturbacji i od seksu cipka się z dnia na dzień nie zmieni ale jej właścicielka się zrelaksuje. Cipka jest od używania a nie od oglądania. tzn. pooglądać przyjemnie, ale w końcu i tak celem jest wsadzenie k****a. Już tam on sobie poszuka interesujących detali wnętrza, już je tam dokładnie wyg...moci. Do takej zamkniętej bułeczki może bardziej pasuje jakaś delikatna a fikuśna fryzurka zamias depilacja na zero - żeby nie wyglądać jak dziewczynka. Może jakiś kolczyk dla podkreślenia atrakcyjności, zwrócenia uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmienisz zdanie co do wyglądu swojej cipki jak trafi ci się normalny facet, którego będziesz siłą od niej odciągać, bo nie będzie chciał dobrowolnie się od niej odessać ;) wtedy pojmiesz wreszcie że cipka nie służy do oglądania, tylko ma sprawiać przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 157
Olu musisz przyjac do wiadomości że twoja wagina jest jaka jest i inna nie będzie. Z twoich wypowiedzi wnioskuję że jesteś wrażliwą i subtelną kobietą. Dzisiaj wrażliwośc i subtelnośc to żadkośc u kobiet. Jeśli już chodzi o wgląd cipki To bardziej podoba mi się tak zwana bułeczka niż motylek. Lecz szukając kobiet do związku nie zwraca się uwagi na waginę tylko na charakter i trochę na wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 157
I tak jak pisałem tu wczoraj. Facet który cię pokocha zaakceptuje cię taka jaka jesteś. Gdyż u kobiety najpiękniejsze jest jej wnętrze osobowe w 80% a następnie wygląd powiedzmy w 20% .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako nastolatka miałam jak ty Olu. Terez po 20 latach uprawiania seksu, 2 porody za sobą delikatnie się rozchyliła i nie sprawia wrażenia zamkniętej. Może i wygląda ładniej ale jest jeden minus, częsciej łapie infekcje, dlatego że bakterie mają "otwartą droge" http://www.greatwallofvagina.co.uk/great-wall-vagina-panel-1-0 4 od prawej górny rząd. Także ciesz się olu że masz "zamkniętą" bo jak ci się otworzy będziesz miała gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie podobaja sie tylko zarosniete cos mam ze warjuje gdy sa zarośnięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Moim zdaniem najładniejsza cipka na tej fotce To trzecia samego dołu z prawej strony oraz W drugim rzędzie druga z lewej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej galeri 80 % wagin to rozjeżdżone, stare i ochydne c****a. Ja w spoczynku mam taką jak ty podczas podniecenia, choć zdarza się że z jakiś bliżej nie określonych powodów lubi się "zamknąć". Głowa do góry masz wspaniałą c**eczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1995ola1995
Oj literka o mi wskoczyła do linku i nie działa. Powtórze swój post jeszcze raz http://www.greatwallofvagina.co.uk/great-wall -vagina-panel-1-0 ja mam 2 od lewej w 3 rzędzie od góry a jak jestem podniecona to wygląda jak 8 od lewej z tego samego rzędu. A ja chciała bym 2 albo 5 z 1 rzędu na górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym chciał mieć miliony na koncie i penisa 20cm :P nie mam ani jednego, ani drugiego i jakoś jestem szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 157
Olu 1995!! Nie wiem co ci się nie podoba w wyglądzie twojej waginy??!! Zarówno 2 w 3 rzędzie jak i 8 jest piękna. Może problem jest w tym że ja patrzę z profilu jako facet A kobiety widzą zupełnie inaczej. He he he Ciekaw jestem jak smakuje twoja wagina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj ci ja wylize,a wtedy raz na zawsze pozbedziesz sie kompleksow,bede lizal az mi jezyk odpadnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wystające wargi sromowe. http://www.greatwallofvagina.co.uk/great-wall-vagina-panel-8-0 1 z prawej w rzędzie na samym dole. Pisze miałam bo poddałam się labioplastyce. Miałam duże kompleksy na tym punkcie i zdecydowałam się na zabieg. Zamarzyła mi się bułeczka taka jak twoja gdzie wszystko jest schowane. Chirurg świetnie sobie poradził i spełnił mi marzenie. Był to największy błąd mojego życia. Wydałam kupe kasy żeby się oszpecić. Wcześniej seks był dla mnie wielką przyjemnością. Teraz moje doznania są mniejsze przynajmniej o 3/4 . Czuje go w sobie ale nie sprawia mi to większej przyjemności, większość moich stref erogennych była zlokalizowana w wargach. A teraz ich nie mam. Dlatego uważam, że bułeczka nie jest jednak taka fajna, ze względu na mniejszą powierzchnie warg sromowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olu u mnie jest odwrotnie. Mam motylka a chciałabym mieć bułeczkę. Masz racje, że takie cipki są rzadkością. Mój mąż jest ginekologiem i mówi, że takie cipki w których wargi sromowe mniejsze są całkowicie zasłonięte należą do rzadkości(raczej zawsze coś wystaje). Moje kompleksy zaczęły się od zabawy w doktora z moimi siostrami. Miałam wtedy z 7 lat a moje siostry miały po 9(bliźniaczki), gdy zobaczyły moją cipke zaczęły się ze mnie śmiać. Zakorzeniło się to tak głęboko w mojej psychice, że dostałam na tym punkcie ogromnych kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakas patologiczna rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 157
zgadzam się zadbana pachnąca i wygolona!! Taką mógłbym codziennie lizac i całowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×