Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taruga

reakcja rodziny na drugą partnerkę mężczyzny po rozwodzie

Polecane posty

Gość Taruga

Pytanie do osób które maja w rodzinie taki przypadek, wasz brat, syn, kuzyn poznał nowa kobietę, rozwiódł się i jest z nią, bądź poznał po rozwodzie jak na to zareagowaliście? Jak ją przyjęliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn i bardzo sie wszyscy cieszymy bo nienawidzę jego pierwszej żony,bardzo falszywa i zaklamana. Nie chcialam by się z nią zenil,teraz juz sam rozumie dlaczego. Na szczęście poznal fajna spokojna dziewczyne i bardzo ja lubimy.sa juz małżeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taruga
Przyznam się, że ja jestem tą drugą i na myśl o poznaniu jego rodziny to mi się wszystko przewraca w żołądku, na razie to jeszcze dla mnie czysta abstrakcja. Wiem że jego była zona nie była miłą i fajną osobą. Nie utrzymywała specjalnie dobrych stosunków z jego rodziną, wręcz sama nie chciała tam przebywać. Ale sama nie wiem może będą mieli za złe jemu, że przecież przysięgał. Do tego ja tez jestem rozwódką i mam dwoje dzieci i już sobie wyobrażam co będą myśleli... że nie miał dzieci z tamtą i sobie wziął problem na głowę w postaci cudzych dzieci itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależ jakie stosunki mieli z byłą, a to że masz dzieci to, co różnie się życie ludziom układa, jeśli jesteś dobrą osobą i on będzie z tobą szczęśliwy to chyba powinni sie coeszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×