Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

podróż poślubna z jakim biurem

Polecane posty

Gość gość

Tyle ostatnio biur zbankrutowało ze teraz mam obawy co do naszej podróży poślubnej. czy jest się czego obawiać? z jakim biurem najpewniej jechac? możecie mi coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może amigos? ja byłam z nimi na swojej podróży poślubnej, nie wiem tylko gdzie ty chcesz leciec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybierz się w podróż poślubną z biurem podroży http://cortinatravel.pl/. To biuro organizuj***ajkowe podróże poślubne we Włoszech. Biuro podróży pomoże Ci we wszystkim. Zorganizuje całą ceremonię podroży poślubnej. Będziesz miała konsultanta wedding planner który pomoże ci dosłowne we wszystkim. Oprócz wyboru miejsca ślubu, zorganizuje Ci również fryzjera i makijażystkę, fotografa. Zajmie się również organizacją czasu wolnego oraz Waszym transportem. Takiej podróży poślubnej wszyscy będą ci zazdrościć, a Ty zapamiętasz ją do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cellolo
Jak dla mnie tylko Rainbow. Od lat jeździmy i nie było nigdy żadnego nawet najmniejszego kwasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milionowa
W podrózy poslubnej wypoczywałam z Rainbow na Gran Canarii - uroczo <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślub biorę w październiku i jako, że to jest martwy moment w turystyce, to chcemy lecieć na Gran Canarię w grudniu i też myślimy o biurze Rainbow jako organizatorze. Nie zamierzamy jakoś specjalnie oszczędzać. Powiedz, w jakim hotelu byłaś? My myślimy o Labranda Playa Bonita lub Suite Princess, czy to jeden z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu dziady z Rainbow zamówiły szeptaną reklamę na forum. Ciekawe kto uwierzy w te bzdury, po p******esiunt groszy za wpis w wątku dla dorabiającej sobie bidoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tui jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mi sie wydaje, ze to reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też bym poleciła tui, ale ostatnio linie lotnicze, z którymi współpracują, się nie popisały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×