Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozpuściłem babe to teraz mam

Polecane posty

Gość gość

moja narzeczona jest strasznie rozpieszczona z domu ale ja tez ją masakrycznie rozpieściłem wmówiła mi ze aby zwiazek był udany trzeba ciagle o niego dbac, podsycac itp no i wymagała ciagle nowych prezentów na rozne okazje...ja tez od niej dostawałem i jak na nasze mozliwosci dosc drogie rzeczy ja utrzymywali rodzice, jak poszła na zaoczne studia to owszem poszła do pracy ale 500 zł dawała na pokój, który wynajmujemy a reszta kasy była na szmatki i kosmetyki bo przeciez ona musi byc zadbana. Ja pracuje , z nadgodzinami mam 2300...teraz mamy brac w czerwcu slub, ja tyram jak głupi, odłozyłem juz 5 tys, 8 dostałem od rodziców a ona nic nie odłozyła bo dostała od starych 40 tys na wesele...mówie po co nam taka impreza...nie lepiej odłozyc na wkład na mieszkanie ale nie bo musi byc slub jak ksiezniczka na zamku juz nie mam pomysłu na prezent na gwiazdke bo perfumy za 500 zł czy kolczyki za 600 jej nie zadowolą, tak samo jak weekend w spa czy torebka za 600 zł....boje sie co bedzie potem ona sie zakrywa tym ze tak zyją jej rodzice i sa szczesliwi ale oni maja kase a my? 2300 i ona 1200?? ciagle bedzie od starych brac kase???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, zamieni cie na kogos z grubszym portfelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, powiecie jak głupi to tak ma...i wiecie ze moj brat tez taka lale ma i go zdradziła zaczynam sie zastanawiac czy nie wiac gdzie pieprz rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
wiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sala juz zamowiona, orkiestra, ksiadz itp kurde w wakacje sie jej oswiadczyłem a jak wrocilismy z urlopu to jej rodzice juz wszystko zaklepali...termin itp, nie pytajac sie nikogo o zdanie suknia jej kosztowała 4 tys!!!! noz k.... po kiego grzyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentna
a co to takiego suknia za 4 tysiące, człowieku:o to normalna sukienka ślubna w normalnej cenie. Wziałeś sobie taką to teraz myśl, w ogóle jesteś śmieciem a nie facetem zarabiając marne 2300!!!I ty chcesz zakładać rodzinę z takimi zarobkami jak wasze??????teściowie nie raz wypomną Ci żeś biedak - na 100%.Znajdź sobie laskę swojego "ubogiego" pokroju!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskapanskanapstrymkoniujezdzi
a ty sie koles z tesciami zeniles czy z panienko? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suknia 4 tys nie jet wcale super droga. Tyle zapłaciłam za wózek dla dziecka dla porównania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozpuściłeś tylko na po prostu jest przyzwyczajona do takiego życia... przemyśl to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej stracic na jednym dniu niz cale zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×