Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1 2 3

Komputerowe S.O.S.

Polecane posty

Gość 1 2 3

Witam :) Czy ktoś może mi wyjaśnić ,,zjawisko", które doprowadza mnie do szału??? Kiedy przeglądam strony w necie pojawia się okienko z napisem -Ads by Schopwit- zawierające reklamy. A często też otwiera się niechciana strona z tytułem -Powered by shopwit. Czy to rodzaj nachalnej reklamy czy wirus? Czy da się to jakoś zablokować czy skasować? Będę wdzięczna za pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 2 3
Help! Pomoże mi ktoś? Proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 2 3
Hej :) Czy ktoś zechce mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może pokaz screena bo tak to ciężko powiedzieć co to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się ze to kwestia do zablokowania. Nie jestem fachowcem. Próbowała ten problem wygooglowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 2 3
Witam :) Nie wiem, jak zrobić tego screena. Jestem słaba w tych sprawach, chociaż czasem poprzez googlowanie sama usnęłam raz czy dwa jakiegoś wirusa. Teraz nie mogę nic znaleźć sensownego. To się dzieje prawie na każdej stronie. Otwieram internet przez Windows Eksplorer i strona startowa Onet. Gdzie zajrzeć żeby spróbować to zablokować? Czasem skanuje komputer przez Security Essentialy /jakoś tak się zwie/, ale nic się nie wyłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 2 3
Witam :) Będę wdzięczna za pomoc. Na dysku D mam kilka folderów ze zdjęciami oraz takie rzeczy jak: MediaID.bin - 528bajtów WindowsImageBacup 121 GB ADMBGI-Komputer -95 GB Foldery z kłódką podpisane cyferkami z literkami. Czy może mi ktoś rozszyfrować co to za ,,skarby"? Wiem, że część z nich to kopie. Może nawet kopia systemu? Ale to chodzi o to, że mam zapchany dysk D i nie wiem, które z nich być może stworzyłam niepotrzebnie??? Czy nie zdublowałam tych kopi? Usuwam zdjęcia i na krótko uwalniam jakiej bajty, ale to mało! Boję się, że przeniesienie któregoś metodą kopiuj-wklej na dysk c może nie jest dobra opcją a tym bardziej usuniecie. Z drugiej strony nie wiem czy wrzucenie czegoś na pendreiva to dobry pomysł bo raz że pendraiv zajęty już na amen i to jaki musi być duzy, a dwa co będzie jak w potrzebie nie odpali mi kopi systemu? Proszę o poradę, a nawet błagam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 2 3
Witam :) Ponownie się kłaniam i proszę o pomoc. Zastanawiam się nad tymi 3-ma składnikami: MediaID.bin - 528bajtów WindowsImageBacup 121 GB ADMBGI-Komputer -95 GB Który z nich na dysku D nie powinien się znaleźć? Nie pamiętam jak było wcześniej tzn. przed problemem. To zaczęło się z miesiąc temu. Czy możliwe, że któryś z tych elementów już mam np. na dysku c i tutaj na dysku d się zdublował? Zauważyłam że w WindowsImageBacup jest ikona ADMBGI. Czy ktoś może mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×