Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anty el camillo

EL CAMILLO CAŁA PRAWDA

Polecane posty

Gość anty el camillo

el camillo to przegryw, przegrał życie, przesiaduje na cafe i cyklicznie wali gruche przy filmach z serii facialabuse.com wyobrażając sobie że jest na miejscu tych biednych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty el camillo
* przesiaduje całymi dniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nocami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przegryw? buahahahaha Naucz się pisać ze zrozumieniem tępy mlm-owski geju :) O filmach facialabuse jeszcze nigdy nie słyszałem, ale teraz widzę co cię tak naprawdę kręci zboczony mlm-owski gadzie :) Wysmaruj sobie o***t wazelinką, bo tłusty wieprz Folomeyev już czeka na twój odwłok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ i nocami.. @ @ @ Fajnie jest odpisywać sobie samemu, mlm-owski cweliku? Rozumiem, że swoje dziadowskie kosmetyki też sobie sprzedajesz, żeby "zaoszczędzić" i wyrobić punkciki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Pan Viktor: A ty mongolski wieprzu za to cwelowanie na dworcu dostajesz aż 1,50 zł za godzinę :P Nieźle się musisz wynadstawiać, żeby wyrobić dnióweczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el camillowi stary nadal wchodzi do łóżka, a przecież on ma już swoje lata i nie powinien się na to godzić, co o tym myślicie bo dla mnie to nie jest normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamanthaA
Jeśli sprawia im to obojgu przyjemność to myślę że to nic złego. Zastanawia mnie tylko jedno. co na to JEGO MATKA !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
El Camillo pochodzi z patoloicznej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Jeśli sprawia im to obojgu przyjemność to myślę że to nic złego. Zastanawia mnie tylko jedno. co na to JEGO MATKA !? @ @ @ A co na to twoja matka, gdy śmierdzące żule spuszczają się jej do japy? Rozumiem, że ją naśladujesz i też połykasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ el camillowi stary nadal wchodzi do łóżka, a przecież on ma już swoje lata i nie powinien się na to godzić, co o tym myślicie bo dla mnie to nie jest normalne ? @ @ @ A ty się godzisz na to, żeby włazili ci do łóżka wszyscy miejscowi menele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×