Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

a ja mam kokardki na udach

Polecane posty

Gość gość

Mam taki tatuaż i jakos nie czuje sie jak patologia, puszczalska czy vhuj wie jeszcze jak :-/ Jestem mamą dwójki dzieci, mam wspaniałego męża. Oboje mamy dobre prace. I naprawdę patologia to ta co ocenia ludzi na podstawie ubrań, pieniędzy, tatuaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sama przyznaj, ze taki tatuaz w tym miejscu jest jak dla prostytutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tandeta straszna , ale to już co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem prostytutką. A czerwona szminka, lakier? Tez można tak nazwać a wiele kobiet używa czerwieni. Oceniać kogoś na podstawie tego i owego? Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czerwona szminka, lakier, itp...mogą być i eleganckie 9 tandetne, zależy czy umiesz dobrać te rzeczy do urody. okazji, jak sie wystylizujesz cała, jaki to bedzie odcień. a z takim tatuażem nic nie zrobisz, zawsze będzie tani i z pogranicza wulgarności. A najzabawniejsze będzie jak lekko rozmyty tatuaż będzie wygladał na twoim tracacym jędrność ciele za jakieś 20 lat. A to dopiero bedzie ładnie i seksownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"moga być eleganckie lub tandetne" miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj bo za 20 lat będę płakać z tego powodu. Za 20-30 lat będziemy wszystkie starsze kobitki wiec wybacz, dużo lepsza nie będziesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będę, bo nie będę miała głupiego tatuażu niestosownego do wieku i wygladu. widziałam tatuaże na starych ciałach kobiet, wyglada to naprawdę obleśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale będzie chooyowo wyglądał na zwiotczałym ciele,nie kapujesz?Mam dwie kumpele,jedna ma tatuaż na lędźwiach a,że po ciąży zostało jej 17 kg to wyobraź sobie jak wygląda,rozciągnięty na maxa.Druga ma tatuaż koło pępka i jest szczupła,ale w ciąży to własnie tam skóra najbardziej była rozciągnieta i jest cały pomarszczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wieku 50lat zamierzasz w stringach latać po plaży? Autor ma rację. A czemu ma ją obchodzić cudze zdanie. W czym będziesz lepsza za 20 lat bez tatuażu? Bedziesz tak samo stara i pomarszczona, tylko bez tatuażu ! A co to za różnica? 20 latka nie wyrwiesz tak czy siak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwazam ze nie tylko patologia ocenia ludzi po wyglądzie. Znam mądrego wykształconego faceta, ktory jest caly wytatulowany, z tym ze on sie "malował" z jakimś zalozeniem, on mial pomysł na zdobienie tatuazem ciała, sa to raczej obrazy, a nie gwiazdki bądź kokardki. I wyobrazcie sobie, ze po latach ten sam facet przyszedl do mnie i oznajmil że idzie usuwac tatuaze, bo to hamuje jego karierę i nie pozwala mu się piac do góry po drabinie sukcesu. Ja sama jak go pierwszy raz zobaczylam myslalam ze zejde na zawal, ale po glebszym poznaniu musiałam przyznac to czego większość ludzi nie widzi, pomimo tego ze sa dyrektorami, prezesami i ludźmi na poziomie. Kokardki? Bleeeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po trojce dzieci. Mam tatuaz na ledzwiach i na nodze przy psicie z przodu. Pomimo nabytych kg w ciąży i straconych po wyglądam wspaniale. Więc nie psiocz. I uwierz jestem zadbaną kobietą, pracująca w dobrze działającej firmie. A na starość? Wszystkie będziemy brzydkie :-P i bede kopać dołek sobie a nie przejmować się tatuażem , gdzie ledwo z łóżka wstanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i na nodze przy psicie z przodu. sądząc po słownictwie, to do poziomu ci trochę brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psicie?? Co to znaczy? Pytam serio bo na prawdę nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Psicie"?Chodzi o pipę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy psicie?- poziom równy z kokardkami na udach :-o dzidzie piernik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psita, psitka = pipka, cipka taki regionalizm moze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, Twój poziom autorko można ocenić nie tylko po kokardkach na udach Stara jak... i tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe w jaki sposob taki tatuaz ma mi przeszkadzac w karierze? Mam na udzie. Nikt mi pod kiecke nie zaglada. No chyba ze wy tak robicie kariere. To co innego. Prostytutki depiluja sie. Czy to oznacza ze mam chodzic zarosnieta? Bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidziorkkaaa
kokardki akurat nie sa w moim guscie, ale nikogo za tatuaz nie potepiam. Tez mam tatuaz, kwiat Lotosu. jak slysze komentarze, ze na starosc bede zle wygladac z tatuazem pomarszczonym, to ogarnia mnie smiech :D na starosc bede chodzi w swetrach i dlugich kieckach, wiec kto w ogole zobaczy moj tatuaz? a nawet jesli bedzie pomarszczony - co mi bedzie zalezalo jak i tak bede stara? :D zalosne sa wasze komentarze. tatuaz chce teraz i mam teraz - jakbym tak nad kazda kwestia sie zastanawiala pod katem starosci, to z niczego nie mogla bym skorzystac, a potem juz by bylo za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest dzidzia piernik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walnij w stół. ..... Jesli nie robisz w ten sposób kariery, to dlaczego podniecasz się moim postem który jest o mezczyznie z tatuazami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzidzia piernik to stara baba zachowująca sie jak nadtolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż autorko żadna patologia nie czuje się patologią. Co z tego, że masz dobrą pracę. Gdyby było tak spoko nie musiałabyś tu zakładać tematu i udowadniać na kafe jaka super jesteś ;) dla mnie kokardki to wiocha ale to tylko moje zdanie ty tam sobie rób co chcesz nawet gołą babę sobie wydziaraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatuaże mnie sie podobają ale na udach sa akurat paskudne i tandetne,tak samo jak na piersiach i na przed ramionach,dziewczyna powinna miec w mało widocznym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psita slowo dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psita? Znam lepsze:-D. Kiedyś byl taki lysy aktor Mariusz Czajka i kupe lat temu wystąpił w Rozmowach w toku, nie pamiętam już czego dotyczyl temat, ale padlismy z mezem jak powiedzial o intymnej czesci ciala swojej coreczki PIPSI:-D. Do tej pory mąż się czasem smieje na słowo pipsi/ pipsik:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko masz blond rozjaśnione włosy krótkie nogi i we wrzesniu nosiłaś dzinsowe szorty do pseudo skórzanej kurtki mieszkasz w stolicy podbeskidzia? Bo bedac u znajomych widzialam tam taka babke do dzis sie z tego z kolezankami smiejemy- z tyły na udach kokardki rózowe czy jakies takie odcienie.... ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×